Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Miraggio Thermal Spa Resort / 5 stars (Deluxe) / Kanistro / Chalkidiki-Kassandra

Положба: Паљури

Сместување: Убаво уредените соби нудат модерни погодности и елегантен намештај. Одредени соби располагаат и со сопоствен базен. Сите содржат клима, ТВ, и балкон со поглед на море или поглед на градина

Услуга: ноќевање со појадок

Содржини: Хотелот располага со термални базени, специјални тушеви и хидро масажа, фитнес центар

Плажа: на сама плажа

Спорт и забава: спортови на вода и тениски терени


Minimum Stay Nights

3

3

5

6

5

4

3

3

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

29.04.19-23.05.19

24.05.19-30.06.19

01.07.19-14.07.19

15.07.19-20.08.19

21.08.19-08.09.19

09.09.19-22.09.19

23.09.19-13.10.19

14.10.19-28.10.19

Double Room - Garden View

BB

2Ad

166

209

259

334

259

209

166

132

Double Room - Garden View

BB

2Ad+1ch(0-1)

166

209

259

334

259

209

166

132

Double Room - Garden View

BB

2Ad+1ch(2-11)

166

209

259

334

259

209

166

132

Junior Suite - Garden View

BB

2Ad

192

237

297

379

297

237

192

151

Junior Suite - Garden View

BB

2Ad+1ch(0-1)

192

237

297

379

297

237

192

151

Junior Suite - Garden View

BB

2Ad+1ch(2-11)

192

237

297

379

297

237

192

151

Junior Suite - Garden View

BB

2Ad+2ch(2-11)

192

237

297

379

297

237

192

151

Junior Suite Family - Garden View

BB

2Ad+1ch(0-1)

280

351

437

555

437

351

280

196

Junior Suite Family - Garden View

BB

2Ad+2ch(2-11)

280

351

437

555

437

351

280

196

Junior Suite - Pool Front/ Sea View

BB

2Ad

246

308

385

493

385

308

246

188

Junior Suite - Pool Front/ Sea View

BB

2Ad+2ch(2-11)

246

308

385

493

385

308

246

188

Junior Suite Premium - Private Pool/Sea View

BB

2Ad

319

400

502

637

502

400

319

259

Junior Suite Premium - Private Pool/Sea View

BB

2Ad+1ch(0-1)

319

400

502

637

502

400

319

259

Junior Suite Premium - Private Pool/Sea View

BB

2Ad+1ch(2-11)

319

400

502

637

502

400

319

259

Junior Suite Premium - Private Pool/Sea View

BB

2Ad+2ch(2-11)

319

400

502

637

502

400

319

259


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD