Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Anthemus Sea Beach Hotel & SPA / 5 stars / Akti Elias / Chalkidiki-Sithonia

Положба: Акти Елиас, Грција

Услуга: полупансион (ноќевање појадок и вечера)

Содржини: базен, детски базен, џакузи, сауна, фитнес, ресторант, бар

Плажа: на сама плажа

Спорт и забава: песочна плажа, игри на плажа, игралишта


Minimum Stay Nights

3

5

5

5

5

5

3

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

18.04.19-20.05.19

21.05.19-14.06.19

15.06.19-07.07.19

08.07.19-02.09.19

03.09.19-20.09.19

21.09.19-04.10.19

05.10.19-31.10.19

Double Superior - *Garden View

HB

2Ad

117

165

205

252

205

165

117

Junior Suite - *Garden View

HB

2Ad

132

192

247

322

247

192

132

Junior Suite - *Garden View

HB

2Ad+1ad

178

258

333

435

333

258

178

Junior Suite - *Garden View

HB

2Ad+1ch(0-2)

132

192

247

322

247

192

132

Junior Suite - *Garden View

HB

2Ad+1ch(3-11)

132

219

274

350

274

219

132

Junior Suite - *Garden View

HB

2Ad+2ch(0-2)

132

192

247

322

247

192

132

Junior Suite - *Garden View

HB

2Ad+2ch(3-11)

159

258

319

400

319

258

159

Suite Deluxe - *Garden View

HB

2Ad

196

258

305

414

305

258

196

Suite Deluxe - *Garden View

HB

2Ad+1ad

265

348

411

558

411

348

265

Suite Deluxe - *Garden View

HB

2Ad+1ch(0-2)

196

258

305

414

305

258

196

Suite Deluxe - *Garden View

HB

2Ad+1ch(3-11)

196

286

332

441

332

286

196

Suite Deluxe - *Garden View

HB

2Ad+2ch(0-2)

196

258

305

414

305

258

196

Suite Deluxe - *Garden View

HB

2Ad+2ch(3-11)

224

324

377

491

377

324

224

Double Superior - *Sea View or Pool View

HB

2Ad

128

183

225

273

225

183

128

Junior Suite - *Sea View or Pool View

HB

2Ad

147

218

271

345

271

218

147

Junior Suite - *Sea View or Pool View

HB

2Ad+1ad

198

294

366

465

366

294

198

Junior Suite - *Sea View or Pool View

HB

2Ad+1ch(0-2)

147

218

271

345

271

218

147

Junior Suite - *Sea View or Pool View

HB

2Ad+1ch(3-11)

147

246

299

372

299

246

147

Junior Suite - *Sea View or Pool View

HB

2Ad+2ch(0-2)

147

218

271

345

271

218

147

Junior Suite - *Sea View or Pool View

HB

2Ad+2ch(3-11)

175

285

344

422

344

285

175

Suite Deluxe - *Sea View or Pool View

HB

2Ad

209

281

327

435

327

281

209

Suite Deluxe - *Sea View or Pool View

HB

2Ad+1ch(0-2)

209

281

327

435

327

281

209

Suite Deluxe - *Sea View or Pool View

HB

2Ad+2ch(0-2)

209

281

327

435

327

281

209

Suite Deluxe - *Sea View or Pool View

HB

2Ad+2ch(3-11)

237

347

399

514

399

347

237


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЗИМА 2019 / 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD