Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Miramare Bungalows / 2+ stars (C Sup) / Neos Marmaras / Chalkidiki-Sithonia

Положба: Неа Мармарас, Грција

Услуга: RR - само сместување или BB - ноќевање со појдадок

Содржини: градина, песочна плажа

Плажа: на сама плажаMinimum Stay Nights

3

3

3

3

3

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

20.05.19-31.05.19

01.06.19-30.06.19

01.07.19-14.07.19

15.07.19-31.08.19

01.09.19-30.09.19

Studio -

RR

2Ad

50

69

77

95

73

Studio min 3pax -

RR

3Ad

60

77

86

104

82

Apartment Room min 4pax -

RR

4Ad

77

95

108

122

104

Apartment Room min 4pax -

RR

4Ad+1ad

88

106

120

133

116

Studio -

BB

2Ad

66

84

93

110

88

Studio min 3pax -

BB

3Ad

83

100

109

128

105

Apartment Room min 4pax -

BB

4Ad

108

127

140

153

136

Apartment Room min 4pax -

BB

4Ad+1ad

128

146

159

173

154


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD