Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]


Sea Level Hotel / 4 stars (A) / Polichrono / Chalkidiki-Kassandra

Редовен ценовник
Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации.

Положба: Полихроно
Капацитет: клима, ТВ, фрижидер,телефон, сеф, балкон,фен,туш кабина.
Хотелска содржина: ресторан, бар , базена, фитнес сала, џакузи
Услуга: BB ноќевање со појадок , HB полупансион
Плажа: 5 м од песочна плажа
Спорт и забава: 3 базена и детски базен, билјард, детско катче
Double Premium Side Sea View (~21 m2), Double Superior Side Sea View (~23 m2), Junior Suite Sea View (~29 m2)


Minimum Stay Nights

2

3

6

6

6

3

2

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

05.05.21-31.05.21

01.06.21-21.06.21

22.06.21-19.07.21

20.07.21-29.08.21

30.08.21-13.09.21

14.09.21-27.09.21

28.09.21-15.10.21

Double Premium -

BB

2Ad

89

103

116

164

116

103

89

Double Standard -

BB

2Ad

85

98

112

158

112

98

85

Double Superior - Side Sea View

BB

2Ad

94

107

124

176

124

107

94

Double Superior - Side Sea View

BB

2Ad+1ad

115

128

145

197

145

128

115

Double Superior - Side Sea View

BB

2Ad+1ch(0-6)

94

107

124

176

124

107

94

Double Superior - Side Sea View

BB

2Ad+1ch(7-11)

94

107

124

176

124

107

94

Double Premium -

HB

2Ad

117

130

145

193

145

130

117

Double Standard -

HB

2Ad

113

126

139

186

139

126

113

Double Superior - Side Sea View

HB

2Ad

123

135

152

204

152

135

123

Double Superior - Side Sea View

HB

2Ad+1ad

157

170

186

239

186

170

157

Double Superior - Side Sea View

HB

2Ad+1ch(0-6)

123

135

152

204

152

135

123

Double Superior - Side Sea View

HB

2Ad+1ch(7-11)

132

145

160

214

160

145

132

Цените се дадени на ден по соба за сместување според табелата.
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD