Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Eagles Palace Hotel / 5 stars (Deluxe) / Ouranoupolis / Chalkidiki-Mount Athos

Редовен ценовник

Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации

Локација : 4км од гратчето Уранополис, 125км од Солун. Хотелот е лоциран на песочна плажа.

Капацитет : 140 соби, 20 свити и 15 бунгалови

Услуга: ноќевање со појадок/ полупансион

Хотелски Содржини : ресторан, бар ( beach бар, pool бар), базен, детски базен, мини клуб, фризер,

продавници, рент-а-кар, видео игри, билијард, сателитска ТВ сала, фитнес центар, сауна, спортски терени (тенис, одбојка на плажа), сите водни спортови...

Опременост на собите : бања, клима уред, радио,телефон,ТВ, мини бар, фен.

Minimum Stay Nights

5

5

5

5

5

5

5

5

5

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

17.04.20-04.05.20

05.05.20-18.05.20

19.05.20-29.06.20

30.06.20-20.07.20

21.07.20-18.08.20

19.08.20-07.09.20

08.09.20-21.09.20

22.09.20-05.10.20

06.10.20-31.10.20

Double Bungalow - Front Sea View

BB

2Ad

257

370

624

810

1083

810

624

370

257

Double Bungalow - Front Sea View

BB

2Ad+1ch(0-1)

257

370

624

810

1083

810

624

370

257

Double Bungalow - Front Sea View

BB

2Ad+1ch(2-11)

257

370

624

810

1083

810

624

370

257

Double Bungalow - Garden View

BB

2Ad

205

255

418

536

638

536

418

255

205

Double Bungalow - Garden View

BB

2Ad+1ch(0-1)

205

255

418

536

638

536

418

255

205

Double Bungalow - Garden View

BB

2Ad+1ch(2-11)

205

255

418

536

638

536

418

255

205

Double Superior - Garden View

BB

2Ad

146

187

264

305

346

305

264

187

146

Double Bungalow - Garden View

HB

2Ad

273

323

486

604

706

604

486

323

273

Double Bungalow - Garden View

HB

2Ad+1ch(0-1)

273

323

486

604

706

604

486

323

273

Double Bungalow - Garden View

HB

2Ad+1ch(2-11)

290

339

503

620

723

620

503

339

290

Double Superior - Garden View

HB

2Ad

214

255

332

373

414

373

332

255

214

Double Superior - Sea View

HBp

2Ad

273

312

409

452

516

452

409

312

273

Junior Suite - Sea View

HBp

2Ad

332

405

534

613

730

613

534

405

332

Junior Suite - Sea View

HBp

2Ad+1ad

412

493

638

728

860

728

638

493

412

Junior Suite - Sea View

HBp

2Ad+1ad+1ch(0-1)

412

493

638

728

860

728

638

493

412

Junior Suite - Sea View

HBp

2Ad+1ad+1ch(2-11)

437

518

664

754

886

754

664

518

437

Junior Suite - Sea View

HBp

2Ad+1ch(0-1)

332

405

534

613

730

613

534

405

332

Junior Suite - Sea View

HBp

2Ad+1ch(2-11)

357

430

559

638

756

638

559

430

357

Junior Suite - Sea View

HBp

2Ad+2ch(0-1)

332

405

534

613

730

613

534

405

332

Junior Suite - Sea View

HBp

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

357

430

559

638

756

638

559

430

357

Junior Suite - Sea View

HBp

2Ad+2ch(2-11)

383

456

585

664

782

664

585

456

383

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD