Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Theophano Imperial Palace / 5 stars / Kalithea / Chalkidiki-Kassandra

Положба: Калитеа, Грција

Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Содржини: ресторан, бар, детско мени, базен, детски базен

Плажа: на сама плажа

Спорт и забава: песочна плажа, игри во вода, анимации, детски клуб


Minimum Stay Nights

6

2

6

2

2

3

6

6

4

4

4

3

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

30.04.19-05.05.19

06.05.19-13.05.19

14.05.19-20.05.19

21.05.19-22.05.19

23.05.19-12.06.19

13.06.19-24.06.19

25.06.19-26.06.19

27.06.19-01.07.19

02.07.19-17.07.19

18.07.19-21.08.19

22.08.19-04.09.19

05.09.19-18.09.19

Double Deluxe -

HB

2Ad

85

85

85

85

129

172

172

198

198

220

198

172

Double Deluxe -

HB

2Ad+1ch(0-1)

85

85

85

85

129

172

172

198

198

220

198

172

Double Deluxe -

HB

2Ad+1ch(2-6)

85

85

85

85

129

172

172

198

198

220

198

172

Suite Deluxe -

HB

2Ad

120

120

120

120

181

242

242

277

277

309

277

242

Suite Deluxe -

HB

2Ad+1ad+1ch(0-1)

150

150

150

150

227

303

303

346

346

386

346

303

Suite Deluxe -

HB

2Ad+1ch(0-1)

120

120

120

120

181

242

242

277

277

309

277

242

Suite Deluxe -

HB

2Ad+1ch(2-11)

120

120

120

120

181

242

242

277

277

309

277

242

Suite Deluxe -

HB

2Ad+2ch(0-1)

120

120

120

120

181

242

242

277

277

309

277

242

Suite Deluxe -

HB

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

120

120

120

120

181

242

242

277

277

309

277

242

Suite Deluxe -

HB

2Ad+2ch(2-11)

144

144

144

144

218

291

291

332

332

371

332

291


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3*хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD