Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Melissa Gold Coast Hotel / 2+ stars (C Sup) / Psakoudia / Chalkidiki-Sithonia

Положба: Псакудија, Грција

Услуга: BB - ноќевање со појадок

Содржини: ресторант, бар, кафе бар

Плажа: 100м од плажа

Спорт и забава: базен, игралиште, детски парк


Minimum Stay Nights

1

1

1

1

2

2

3

2

2

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

15.04.19-19.04.19

20.04.19-04.05.19

05.05.19-23.05.19

24.05.19-09.06.19

10.06.19-29.06.19

30.06.19-17.07.19

18.07.19-24.08.19

25.08.19-07.09.19

08.09.19-22.09.19

23.09.19-14.10.19

Double Room - Garden View or Pool View

BB

2Ad

36

51

36

51

71

80

93

80

71

36

Double Room - Garden View or Pool View

BB

2Ad+1ch(0-9)

36

51

36

51

71

80

93

80

71

36

Double Room - Garden View or Pool View

BB

2Ad+1ch(10-14)

40

57

40

57

79

88

103

88

79

40

Family Room - Ground Floor

BB

2Ad

38

53

38

53

73

84

97

84

73

38

Family Room - Ground Floor

BB

2Ad+1ad

51

72

51

72

99

114

131

114

99

51

Family Room - Ground Floor

BB

2Ad+1ad+1ch(0-9)

51

72

51

72

99

114

131

114

99

51

Family Room - Ground Floor

BB

2Ad+1ad+1ch(10-14)

55

77

55

77

106

122

141

122

106

55

Family Room - Ground Floor

BB

2Ad+1ch(0-9)

38

53

38

53

73

84

97

84

73

38

Family Room - Ground Floor

BB

2Ad+1ch(10-14)

42

59

42

59

81

93

107

93

81

42

Family Room - Ground Floor

BB

2Ad+2ch(0-9)

42

59

42

59

81

93

107

93

81

42

Family Room - Ground Floor

BB

2Ad+2ch(0-9)(10-14)

44

62

44

62

84

97

113

97

84

44

Family Room - Ground Floor

BB

2Ad+2ch(10-14)

48

66

48

66

92

105

121

105

92

48


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD