Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Toroni Blue Sea Hotel / 4 stars (A) / Toroni / Chalkidiki-Sithonia

Положба: Торони, Грција

Услуга: полупансион (ноќевање појадок и вечера)

Содржини: ресторан, бар, базен, детски базен

Плажа: на сама плажа

Спорт и забава: поесочна плажа, лежалки


Minimum Stay Nights

2

2

2

3

2

2

2

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

18.04.19-15.06.19

16.06.19-24.06.19

25.06.19-06.07.19

07.07.19-28.08.19

29.08.19-09.09.19

10.09.19-24.09.19

25.09.19-05.11.19

Double Economy - Ground Floor

HB

2Ad

55

109

124

153

124

109

55

Double Economy - Ground Floor

HB

2Ad+1ad

74

147

168

206

168

147

74

Double Economy - Ground Floor

HB

2Ad+1ad+1ch(0-5)

74

147

168

206

168

147

74

Double Economy - Ground Floor

HB

2Ad+1ad+1ch(6-11)

87

174

199

244

199

174

87

Double Economy - Ground Floor

HB

2Ad+1ch(0-5)

55

109

124

153

124

109

55

Double Economy - Ground Floor

HB

2Ad+1ch(6-11)

69

136

156

191

156

136

69

Double Economy - Ground Floor

HB

2Ad+2ch(0-5)

55

109

124

153

124

109

55

Double Economy - Ground Floor

HB

2Ad+2ch(0-5)(6-11)

69

136

156

191

156

136

69

Double Economy - Ground Floor

HB

2Ad+2ch(6-11)

82

164

186

229

186

164

82

Double Superior for Sgl -

HB

1Ad

42

80

91

110

91

80

42

Double Superior for Sgl -

HB

1Ad+1ch(0-5)

42

80

91

110

91

80

42

Double Economy for Sgl -

HB

1Ad

40

78

89

108

89

78

40

Double Economy for Sgl -

HB

1Ad+1ch(0-5)

40

78

89

108

89

78

40

Double Superior -

HB

2Ad

59

114

129

157

129

114

59

Double Superior -

HB

2Ad+1ad

80

154

174

212

174

154

80

Double Superior -

HB

2Ad+1ad+1ch(0-5)

80

154

174

212

174

154

80

Double Superior -

HB

2Ad+1ad+1ch(6-11)

95

182

206

252

206

182

95

Double Superior -

HB

2Ad+1ch(0-5)

59

114

129

157

129

114

59

Double Superior -

HB

2Ad+1ch(6-11)

74

142

161

196

161

142

74

Double Superior -

HB

2Ad+2ch(0-5)

59

114

129

157

129

114

59

Double Superior -

HB

2Ad+2ch(0-5)(6-11)

74

142

161

196

161

142

74

Double Superior -

HB

2Ad+2ch(6-11)

89

170

193

235

193

170

89


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD