Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Akrogiali Hotel / 2+ stars (C Sup) / Ouranoupolis / Chalkidiki-Mount Athos

Положба : Уранополис, Грција

Услуга: BB - ноќевање со појадок

Содржини: кафе-бар

Плажа: 100м од плажа


Minimum Stay Nights

1

1

1

1

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

01.05.19-30.06.19

01.07.19-19.07.19

20.07.19-31.08.19

01.09.19-30.09.19

01.10.19-31.10.19

Single Room -

BB

1Ad

39

39

49

39

39

Single Room -

BB

1Ad+1ch(0-1)

39

39

49

39

39

Double Room -

BB

2Ad

49

52

66

52

49

Double Room -

BB

2Ad+1ch(0-1)

49

52

66

52

49

Triple Room -

BB

3Ad

61

66

72

65

65


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD