Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Hanioti Melathron / 4 stars (A) / Chanioti / Chalkidiki-Kassandra

Положба: Ханиоти, Грција

Услуга: полупансион ( појадок и вечера )

Плажа: 80м од плажа

Спорт и забава: базен, ресторан


Minimum Stay Nights

3

3

3

5

3

3

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

25.04.19-31.05.19

01.06.19-15.06.19

16.06.19-15.07.19

16.07.19-23.08.19

24.08.19-26.09.19

27.09.19-20.10.19

Single Room -

HB

1Ad

43

61

76

125

74

43

Single Room -

HB

1Ad+1ch(0-3)

43

61

76

125

74

43

Double Economy -

HB

2Ad

57

81

99

125

88

57

Double Superior -

HB

2Ad

69

95

118

136

102

69

Double Superior -

HB

2Ad+1ch(4-11)

76

107

132

152

115

76

Suite -

HB

2Ad

147

181

214

315

203

147

Suite -

HB

2Ad+1ch(0-3)

147

181

214

315

203

147

Junior Suite - Pool View/ Garden View

HB

2Ad

77

108

136

169

119

77

Junior Suite - Pool View/ Garden View

HB

2Ad+1ch(0-3)

77

108

136

169

119

77

Junior Suite - Pool View/ Garden View

HB

2Ad+2ch(0-3)

77

108

136

169

119

77

Junior Suite - Pool View/ Garden View

HB

2Ad+2ch(4-11)

96

136

169

211

148

96


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD