Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Diaporos Hotel / 3 stars (B) / Vourvourou / Chalkidiki-Sithonia
Редовен ценовник
Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации.
Положба: се наоѓа во Вурвуру, 12км. од Агиос Николас, 28км. од Неос Мармарас.
Сместување: Комплетно реновиран во 2012г. ( студиа, апартмани), опремени со тоалет, клима уред, балкон, ТВ, фижидер.
Услуга: Полупансион (ноќевање со појадок и вечера)
Содржини: рецепција, интернет во кафе бар, паркинг, продавница, лежалки и чадор за плажа, игралиште…
Плажа: во близина на плажа
Спорт и забава: ресторан, бар.

Minimum Stay Nights

1

3

4

3

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

01.06.20-10.06.20

11.06.20-20.06.20

21.06.20-31.08.20

01.09.20-10.09.20

11.09.20-30.09.20

Cottage - Garden View

HB

2Ad

113

130

142

130

113

Cottage - Garden View

HB

2Ad+1ad

113

130

142

130

113

Cottage - Garden View

HB

2Ad+1ad+1ch(0-11)

113

130

142

130

113

Cottage - Garden View

HB

2Ad+1ad+2ch(0-11)

113

130

142

130

113

Cottage - Garden View

HB

2Ad+1ch(0-11)

113

130

142

130

113

Cottage - Garden View

HB

2Ad+2ch(0-11)

113

130

142

130

113

Cottage - Garden View

HB

2Ad+3ch(0-11)

113

130

142

130

113

Double Room - Garden View

HB

2Ad

85

102

113

102

85

Double Room Bunk Bed - Garden View

HB

2Ad

96

113

125

113

96

Double Room Bunk Bed - Garden View

HB

2Ad+1ch(0-11)

96

113

125

113

96

Double Room Bunk Bed - Garden View

HB

2Ad+2ch(0-11)

96

113

125

113

96

Deluxe Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad

107

125

136

125

107

Deluxe Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad+1ad

107

125

136

125

107

Deluxe Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad+1ad+1ch(0-11)

107

125

136

125

107

Deluxe Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad+1ch(0-11)

107

125

136

125

107

Superior Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad

125

142

153

142

125

Superior Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad+1ad

125

142

153

142

125

Superior Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad+1ad+1ch(0-11)

125

142

153

142

125

Superior Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad+1ad+2ch(0-11)

125

142

153

142

125

Superior Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad+1ch(0-11)

125

142

153

142

125

Superior Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad+2ch(0-11)

125

142

153

142

125

Double Room Bunk Bed - Sea View

HB

2Ad

102

119

130

119

102

Double Room Bunk Bed - Sea View

HB

2Ad+1ch(0-11)

102

119

130

119

102

Double Room Bunk Bed - Sea View

HB

2Ad+2ch(0-11)

102

119

130

119

102

Suite 2 Brooms - Sea View

HB

2Ad

153

175

197

175

153

Suite 2 Brooms - Sea View

HB

2Ad+1ad

153

175

197

175

153

Suite 2 Brooms - Sea View

HB

2Ad+1ad+1ch(0-11)

153

175

197

175

153

Suite 2 Brooms - Sea View

HB

2Ad+1ad+2ch(0-11)

153

175

197

175

153

Suite 2 Brooms - Sea View

HB

2Ad+1ad+3ch(0-11)

153

175

197

175

153

Suite 2 Brooms - Sea View

HB

2Ad+1ch(0-11)

153

175

197

175

153

Suite 2 Brooms - Sea View

HB

2Ad+2ad

153

175

197

175

153

Suite 2 Brooms - Sea View

HB

2Ad+2ad+1ch(0-11)

153

175

197

175

153

Suite 2 Brooms - Sea View

HB

2Ad+2ad+2ch(0-11)

153

175

197

175

153

Suite 2 Brooms - Sea View

HB

2Ad+2ch(0-11)

153

175

197

175

153

Suite 2 Brooms - Sea View

HB

2Ad+3ch(0-11)

153

175

197

175

153

Suite 2 Brooms - Sea View

HB

2Ad+4ch(0-11)

153

175

197

175

153

Цените се дадени на ден по соба за сместување според табелата.
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1/ 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD