Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Julia Hotel / 3 stars (B) / Fourka / Chalkidiki-Kassandra

Положба: Фурка, Грција

Услуга: All inc.( се вклучено )

Плажа: 400м од плажа

Спорт и забава: базен, детски базен


Minimum Stay Nights

1

2

3

3

3

3

3

2

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

24.05.19-31.05.19

01.06.19-10.06.19

11.06.19-23.06.19

24.06.19-09.07.19

10.07.19-25.08.19

26.08.19-10.09.19

11.09.19-20.09.19

21.09.19-30.09.19

01.10.19-12.10.19

Double Room -

AL

2Ad+1ch(0-11)

75

83

93

99

105

99

93

83

75

Single Room - Standard

AL

1Ad

66

73

82

88

93

88

82

73

66

Single Room - Standard

AL

1Ad+1ch(0-11)

66

73

82

88

93

88

82

73

66

Double Room - Standard

AL

2Ad

66

73

82

88

93

88

82

73

66


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD