Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Bomo Iris Hotel Siviri / 3+ stars (B Sup) / Siviri / Chalkidiki-Kassandra

Редовен ценовник

Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации.

Положба : Сивири

Сместување : 93 соби ,опремени со клима уред, ТВ - сат, телефон, мини фрижидер, сеф, када/туш, фен, балкон.

Услуга: полупансион (појадок и вечера) , АL (се вклучено)

Содржина : 8 двоспратни згради , базен, рецепција, ресторан.

Плажа : 600м песочна плажа

Singles (~20 m2), Doubles (~25 m2), Superior Rooms (~28 m2), Quadruples (~30 m2), Suites (~38 m2).

Minimum Stay Nights

1

1

1

3

1

3

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

14.05.20-22.05.20

23.05.20-07.06.20

08.06.20-06.07.20

07.07.20-24.08.20

25.08.20-15.09.20

16.09.20-30.09.20

01.10.20-15.10.20

Single Room -

HB

1Ad

39

52

69

78

69

52

39

Single Room -

HB

1Ad+1ch(0-1)

39

52

69

78

69

52

39

Double Room -

HB

2Ad

53

69

94

105

94

69

53

Double Room -

HB

2Ad+1ad

72

93

126

142

126

93

72

Double Room -

HB

2Ad+1ch(0-1)

53

69

94

105

94

69

53

Double Room -

HB

2Ad+1ch(2-7)

53

69

94

105

94

69

53

Suite -

HB

2Ad

94

116

148

164

148

116

94

Suite -

HB

2Ad+1ch(0-1)

94

116

148

164

148

116

94

Suite -

HB

2Ad+1ch(2-7)

94

116

148

164

148

116

94

Suite -

HB

2Ad+2ch(0-1)

94

116

148

164

148

116

94

Suite -

HB

2Ad+2ch(0-1)(2-7)

94

116

148

164

148

116

94

Suite -

HB

2Ad+2ch(2-7)

94

116

148

164

148

116

94

Superior Room -

HB

2Ad

76

92

117

128

117

92

76

Quadruple Room -

HB

2Ad+1ad+1ch(2-7)

96

125

169

190

169

125

96

Quadruple Room -

HB

2Ad+2ch(2-7)

72

93

126

142

126

93

72

Single Room -

AL

1Ad

54

67

84

92

84

67

54

Single Room -

AL

1Ad+1ch(0-1)

54

67

84

92

84

67

54

Double Room -

AL

2Ad

83

96

124

135

124

96

83

Double Room -

AL

2Ad+1ad

112

129

166

182

166

129

112

Double Room -

AL

2Ad+1ch(0-1)

83

96

124

135

124

96

83

Double Room -

AL

2Ad+1ch(2-7)

83

96

124

135

124

96

83

Suite -

AL

2Ad

119

148

183

200

183

148

119

Suite -

AL

2Ad+1ch(0-1)

119

148

183

200

183

148

119

Suite -

AL

2Ad+1ch(2-7)

119

148

183

200

183

148

119

Suite -

AL

2Ad+2ch(0-1)

119

148

183

200

183

148

119

Suite -

AL

2Ad+2ch(0-1)(2-7)

119

148

183

200

183

148

119

Suite -

AL

2Ad+2ch(2-7)

119

148

183

200

183

148

119

Superior Room -

AL

2Ad

105

119

146

157

146

119

105

Quadruple Room -

AL

2Ad+1ad+1ch(2-7)

129

169

215

239

215

169

129

Quadruple Room -

AL

2Ad+2ch(2-7)

96

126

159

178

159

126

96

Цените се дадени на ден по соба за сместување според табелата.
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1/ 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD