Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Diaporos Hotel / 3 stars (B) / Vourvourou / Chalkidiki-Sithonia

Положба: Вурвуру, Грција

Услуга: полупансион (ноќевање појадок и вечера)

Содржини: ресторан, бар, игрална за деца

Плажа: 200м од плажа

Спорт и забава: песочна плажа


Minimum Stay Nights

1

3

4

3

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

01.06.19-10.06.19

11.06.19-20.06.19

21.06.19-31.08.19

01.09.19-10.09.19

11.09.19-30.09.19

Double Room - Garden View

HB

2Ad

83

99

110

99

83

Double Room Bunk Bed - Garden View

HB

2Ad

94

110

121

110

94

Double Room Bunk Bed - Garden View

HB

2Ad+1ch(0-11)

94

110

121

110

94

Double Room Bunk Bed - Garden View

HB

2Ad+2ch(0-11)

94

110

121

110

94

Double Room Bunk Bed - Sea View

HB

2Ad

99

116

127

116

99

Double Room Bunk Bed - Sea View

HB

2Ad+1ch(0-11)

99

116

127

116

99

Double Room Bunk Bed - Sea View

HB

2Ad+2ch(0-11)

99

116

127

116

99

Deluxe Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad

105

121

132

121

105

Deluxe Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad+1ad

105

121

132

121

105

Deluxe Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad+1ad+1ch(0-11)

105

121

132

121

105

Deluxe Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad+1ch(0-11)

105

121

132

121

105

Cottage - Garden View

HB

2Ad

110

127

138

127

110

Cottage - Garden View

HB

2Ad+1ad

110

127

138

127

110

Cottage - Garden View

HB

2Ad+1ad+1ch(0-11)

110

127

138

127

110

Cottage - Garden View

HB

2Ad+1ad+2ch(0-11)

110

127

138

127

110

Cottage - Garden View

HB

2Ad+1ch(0-11)

110

127

138

127

110

Cottage - Garden View

HB

2Ad+2ch(0-11)

110

127

138

127

110

Superior Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad

121

138

149

138

121

Superior Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad+1ad

121

138

149

138

121

Superior Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad+1ad+1ch(0-11)

121

138

149

138

121

Superior Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad+1ad+2ch(0-11)

121

138

149

138

121

Superior Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad+1ch(0-11)

121

138

149

138

121

Superior Sliding Door - Garden View or Sea View

HB

2Ad+2ch(0-11)

121

138

149

138

121


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD