Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 


 

ПАРАЛИЈА - хотел ОREA ELENI ***сместувањекапацитет

01.05-30.06.2019

01.07-31.08.2019

01.09-30.09.2019

Мин 3 ноќевања

Мин. 4 ноќевања

Мин. 2 ноќевања

BB

HB

BB

HB

BB

HB

Двокреветна соба

2+2

21

26

25

30

22

27

  • Деца до 5.99 год се сместуваат бесплaтно
  • Деца од 6-11.99 год имаат 50 % попуст ( сместени на дополнителен кревет)
  • Трето возрасно лице има 30% попуст
  • Ноќевање на база на одбраната услуга
  • Сите соби се опремени со : клима уред, фрижидер,ТВ, телефон, интернет


Цените се изрезени во евра по лице од ден

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари.Плаќањето е исклучиво во денари
Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD