Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
San Panteleimon Beach Hotel / 4 stars (A) / N.Panteleimon Beach / Pieria
Редовен ценовник
Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации
Локација: Неос Пантелејмон, 5 км од Платамона, 35 км од Катерини
Мал, пријатна хотел во живописното одморалиште, недалеку од морето.
Во близина се замокот на Платамонас, Олимп, Дион.
Зелена површина, удобни простории, интернет, ресторани, барови, базен. Идеално место за удобен и економичен одмор.
Услуга: All Inclusive
Вкупно 72 соби: Singles (~15 m2), Double Bungalows GV (~25 m2), Doubles Deluxe (~20 m2),
Doubles Executive (~30 m2), Family Bungalows (~25-30 m2), Family Deluxe (~30-35 m2).
Сите соби располагаат со клима уред, фрижидер, SAT TV, Wi Fi, тоалет, фен за коса, балкон.

Minimum Stay Nights

4

5

5

4

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

10.06.19-29.06.19

30.06.19-31.08.19

01.09.19-21.09.19

22.09.19-05.10.19

Double Bungalow - Garden View

AL

2Ad

115

140

115

94

Double Bungalow - Garden View

AL

2Ad+1ad

144

176

144

117

Double Bungalow - Garden View

AL

2Ad+1ch(0-1)

115

140

115

94

Double Bungalow - Garden View

AL

2Ad+1ch(2-11)

115

140

115

94

Family Bungalow - Garden View

AL

2Ad

138

172

138

117

Family Bungalow - Garden View

AL

2Ad+1ad

173

214

173

147

Family Bungalow - Garden View

AL

2Ad+1ad+1ch(0-1)

173

214

173

147

Family Bungalow - Garden View

AL

2Ad+1ad+1ch(2-11)

173

214

173

147

Family Bungalow - Garden View

AL

2Ad+1ch(0-1)

138

172

138

117

Family Bungalow - Garden View

AL

2Ad+1ch(2-11)

138

172

138

117

Family Bungalow - Garden View

AL

2Ad+2ad

207

256

207

176

Family Bungalow - Garden View

AL

2Ad+2ch(0-1)

138

172

138

117

Family Bungalow - Garden View

AL

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

138

172

138

117

Family Bungalow - Garden View

AL

2Ad+2ch(2-11)

138

172

138

117

Double Deluxe -

AL

2Ad

149

176

149

125

Double Deluxe -

AL

2Ad+1ch(0-1)

149

176

149

125

Double Deluxe -

AL

2Ad+1ch(2-11)

149

176

149

125

Double Deluxe -

AL

2Ad+2ch(0-1)

149

176

149

125

Double Deluxe -

AL

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

149

176

149

125

Double Executive -

AL

2Ad

173

196

173

148

Double Executive -

AL

2Ad+1ad

215

245

215

185

Double Executive -

AL

2Ad+1ch(0-1)

173

196

173

148

Double Executive -

AL

2Ad+1ch(2-11)

173

196

173

148

Family Deluxe -

AL

2Ad

169

220

169

153

Family Deluxe -

AL

2Ad+1ad

210

275

210

190

Family Deluxe -

AL

2Ad+1ad+1ch(0-1)

210

275

210

190

Family Deluxe -

AL

2Ad+1ad+1ch(2-11)

210

275

210

190

Family Deluxe -

AL

2Ad+1ch(0-1)

169

220

169

153

Family Deluxe -

AL

2Ad+1ch(2-11)

169

220

169

153

Family Deluxe -

AL

2Ad+2ad

236

308

236

214

Family Deluxe -

AL

2Ad+2ch(0-1)

169

220

169

153

Family Deluxe -

AL

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

169

220

169

153

Family Deluxe -

AL

2Ad+2ch(2-11)

169

220

169

153

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD