Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Pomegranate Wellness Spa Hotel / 5 stars (Deluxe) / Nea Potidea / Chalkidiki-Kassandra

Положба: Неа Потидеа, Грција

Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Содржини: базен, ресторани, бар

Плажа: на сама плажа

Спорт и забава: песочна плажа, анимации за деца


Minimum Stay Nights

2

3

4

5

4

3

2

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

27.04.19-24.05.19

25.05.19-14.06.19

15.06.19-12.07.19

13.07.19-23.08.19

24.08.19-16.09.19

17.09.19-30.09.19

01.10.19-31.10.19

Double Room Elegant Eco - Athos View/Street View

HB

2Ad

152

211

323

396

323

211

152

Double Room Elegant Eco - Athos View/Street View

HB

2Ad+1ad

190

264

404

494

404

264

190

Double Room Elegant Eco - Athos View/Street View

HB

2Ad+1ch(0-11)

152

211

323

396

323

211

152

Junior Suite Eco - Athos View/Street View

HB

2Ad

211

289

449

532

449

289

211

Junior Suite Eco - Athos View/Street View

HB

2Ad+1ad

264

361

561

665

561

361

264

Junior Suite Eco - Athos View/Street View

HB

2Ad+1ad+1ch(0-1)

264

361

561

665

561

361

264

Junior Suite Eco - Athos View/Street View

HB

2Ad+1ad+1ch(2-11)

264

361

561

665

561

361

264

Junior Suite Eco - Athos View/Street View

HB

2Ad+1ch(0-1)

211

289

449

532

449

289

211

Junior Suite Eco - Athos View/Street View

HB

2Ad+1ch(2-11)

211

289

449

532

449

289

211

Junior Suite Eco - Athos View/Street View

HB

2Ad+2ch(0-1)

211

289

449

532

449

289

211

Junior Suite Eco - Athos View/Street View

HB

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

211

289

449

532

449

289

211

Junior Suite Eco - Athos View/Street View

HB

2Ad+2ch(2-11)

244

332

516

611

516

332

244


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3*хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD