Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Sani Beach / 5 stars / Akti Sani / Chalkidiki-Kassandra

Положба: На полуостровот Халкидики во Сани регијата, 80 км од Солун

Сместување: 475 соби и свити и јуниор свити.Собите се опремени со бања, балкон, клима уред, сателитска ТВ/ДВД, телефон, чајна кујна, фен, интернет, мини бар и радио.

Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Содржини: 3 ресторани, 5 барови, таверна, соба за багаж, мини маркет, библиотека, детско игралиште, фризер, ТВ сала, мини клуб, ноќен клуб, паркинг...

Плажа: песочна плажа со прекрасен бел песок

Спорт и забава: отворени базени, базен за деца, затворен базен, спортски активности, кошарка, одбојка на плажа, билијард, пинг-понг, водени спортови, сала за гимнастика, Џакузи, масажа, сауна, аеробик, тениско игралиште...


Minimum Stay Nights

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

05.04.19-24.04.19

25.04.19-25.05.19

26.05.19-06.06.19

07.06.19-29.06.19

30.06.19-21.07.19

22.07.19-27.08.19

28.08.19-02.09.19

03.09.19-16.09.19

17.09.19-26.09.19

27.09.19-14.10.19

15.10.19-02.11.19

Double Room - Economy

HB

2Ad

135

187

235

294

366

455

366

294

235

187

135

Double Room for Sgl - Garden View

HB

1Ad

128

178

223

292

359

448

359

292

223

178

128

Double Room for Sgl - Garden View

HB

1Ad+1ch(0-1)

128

178

223

292

359

448

359

292

223

178

128

Double Room for Sgl - Garden View

HB

1Ad+1ch(2-11)

128

178

223

292

359

448

359

292

223

178

128

Family Room - Garden View

HB

2Ad+1ch(0-1)

279

383

485

592

727

905

727

592

485

383

279

Family Room - Garden View

HB

2Ad+2ch(0-1)

279

383

485

592

727

905

727

592

485

383

279

Junior Suite - Garden View

HB

2Ad

181

242

348

392

498

590

498

392

348

242

181

Junior Suite - Garden View

HB

2Ad+1ch(0-1)

181

242

348

392

498

590

498

392

348

242

181

Junior Suite - Garden View

HB

2Ad+1ch(2-11)

181

242

348

392

498

590

498

392

348

242

181

Junior Suite - Garden View

HB

2Ad+2ch(0-1)

181

242

348

392

498

590

498

392

348

242

181

Junior Suite - Garden View

HB

2Ad+2ch(2-11)

181

242

348

392

498

590

498

392

348

242

181

Double Room for Sgl - Sea View

HB

1Ad

153

214

264

333

407

514

407

333

264

214

153

Double Room for Sgl - Sea View

HB

1Ad+1ch(0-1)

153

214

264

333

407

514

407

333

264

214

153

Double Room for Sgl - Sea View

HB

1Ad+1ch(2-11)

153

214

264

333

407

514

407

333

264

214

153

Double Room - Sea View

HB

2Ad

170

237

292

350

429

540

429

350

292

237

170

Family Room - Sea View

HB

2Ad+1ch(0-1)

331

459

572

677

835

1035

835

677

572

459

331

Family Room - Sea View

HB

2Ad+2ch(2-11)

331

459

572

677

835

1035

835

677

572

459

331

Junior Suite - Sea View

HB

2Ad+1ch(0-1)

194

259

400

450

587

687

587

450

400

259

194

Junior Suite - Sea View

HB

2Ad+1ch(2-11)

194

259

400

450

587

687

587

450

400

259

194

Junior Suite - Sea View

HB

2Ad+2ch(0-1)

194

259

400

450

587

687

587

450

400

259

194

Junior Suite - Sea View

HB

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

194

259

400

450

587

687

587

450

400

259

194

Junior Suite - Sea View

HB

2Ad+2ch(2-11)

194

259

400

450

587

687

587

450

400

259

194

Junior Suite Panorama - Sea View

HB

2Ad

229

303

494

520

737

927

737

520

494

303

229

Junior Suite Panorama - Sea View

HB

2Ad+1ch(0-1)

229

303

494

520

737

927

737

520

494

303

229

Junior Suite Panorama - Sea View

HB

2Ad+1ch(2-11)

229

303

494

520

737

927

737

520

494

303

229

Junior Suite Panorama - Sea View

HB

2Ad+2ch(0-1)

229

303

494

520

737

927

737

520

494

303

229

Junior Suite Panorama - Sea View

HB

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

229

303

494

520

737

927

737

520

494

303

229

Junior Suite Panorama - Sea View

HB

2Ad+2ch(2-11)

229

303

494

520

737

927

737

520

494

303

229

Suite Family 1 Broom - Sea View

HB

2Ad

281

381

646

698

935

1205

935

698

646

381

281

Suite Family 1 Broom - Sea View

HB

2Ad+1ch(0-1)

281

381

646

698

935

1205

935

698

646

381

281

Suite Family 1 Broom - Sea View

HB

2Ad+3ch(2-11)

281

381

646

698

935

1205

935

698

646

381

281


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD