Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Olympion Sunset Hotel / 5 stars / Fourka / Chalkidiki-Kassandra

Положба: Фурка, Грција

Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Содржини: базен, пијано бар, ресторант, џакузи, фитнес центар

Плажа: песочна плажа

Спорт и забава: анимации, игри во базен


Minimum Stay Nights

1

5

5

7

5

5

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

13.05.19-31.05.19

01.06.19-16.06.19

17.06.19-16.07.19

17.07.19-26.08.19

27.08.19-11.09.19

12.09.19-24.09.19

25.09.19-15.10.19

Double Superior - Garden View or Pool View

HB

2Ad

106

161

220

256

220

161

106

Double Superior - Garden View or Pool View

HB

2Ad+1ch(0-11)

106

161

220

256

220

161

106

Suite Family - Garden View or Pool View

HB

2Ad

134

184

256

300

256

184

134

Suite Family - Garden View or Pool View

HB

2Ad+2ch(0-11)

134

206

290

340

290

206

134

Double Exclusive - Ground Floor/Front Sea View

HB

2Ad

156

222

278

333

278

222

156

Double Exclusive - Ground Floor/Front Sea View

HB

2Ad+2ch(0-11)

156

245

311

372

311

245

156

Suite Family - Ground Floor/Garden or Pool View

HB

2Ad

134

184

256

300

256

184

134

Suite Family - Ground Floor/Garden or Pool View

HB

2Ad+1ch(0-11)

134

184

256

300

256

184

134

Double Deluxe - Pool View

HB

2Ad

123

167

222

261

222

167

123

Double Deluxe - Pool View

HB

2Ad+2ch(0-11)

123

190

256

300

256

190

123

Double Superior for Sgl - Side Sea View

HB

1Ad

118

173

232

267

232

173

118

Double Superior for Sgl - Side Sea View

HB

1Ad+1ch(0-11)

118

173

232

267

232

173

118

Double Superior for Sgl - Side Sea View

HB

1Ad+2ch(0-11)

118

173

232

267

232

173

118

Double Deluxe - Side Sea View

HB

2Ad

129

179

234

278

234

179

129

Double Deluxe - Side Sea View

HB

2Ad+2ch(0-11)

129

200

267

317

267

200

129

Double Superior - Side Sea View

HB

2Ad

118

173

232

267

232

173

118

Double Superior - Side Sea View

HB

2Ad+1ch(0-11)

118

173

232

267

232

173

118

Double Superior - Side Sea View

HB

2Ad+2ch(0-11)

118

195

265

306

265

195

118


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD