Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Santa Marina Hotel / 3 stars (B) / Agios Nikitas / isl. Lefkada
Редовен ценовник
Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации
Локација: Агиос Никитас, на 12 км од градот Лефкада,
Убав хотел, сместен на рид. Панорамски поглед, едноставен стил, удобни простории, ресторан, бар, базен, интернет.
Услуга: ноќевање со појадок/ полупансион
Вкупно 56 соби: Doubles GV (~20 m2), Doubles SV (~25 m2).
Сите соби располагаат со клима уред, фрижидер, SAT TV, Wi Fi, тоалет, фен за коса, балкон.

Minimum Stay Nights

7

7

7

7

7

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

14.05.20-06.06.20

07.06.20-19.07.20

20.07.20-23.08.20

24.08.20-07.09.20

08.09.20-01.10.20

Double Room for Sgl - Garden View

BB

1Ad

53

85

121

85

53

Double Room - Garden View

BB

2Ad

65

87

127

87

65

Double Room - Garden View

BB

2Ad+1ad

85

113

164

113

85

Double Room - Garden View

BB

2Ad+1ad+1ch(2-13)

94

124

180

124

94

Double Room - Garden View

BB

2Ad+1ch(2-13)

74

98

143

98

74

Double Room - Garden View

BB

2Ad+2ch(2-13)

79

107

154

107

79

Double Room - Sea View

BB

2Ad

75

105

150

105

75

Double Room - Sea View

BB

2Ad+1ad

98

137

196

137

98

Double Room - Sea View

BB

2Ad+1ch(2-13)

85

116

166

116

85

Double Room for Sgl - Garden View

HB

1Ad

69

90

102

90

69

Double Room - Garden View

HB

2Ad

86

113

147

113

86

Double Room - Garden View

HB

2Ad+1ad

111

147

191

147

111

Double Room - Garden View

HB

2Ad+1ad+1ch(2-13)

127

166

214

166

127

Double Room - Garden View

HB

2Ad+1ch(2-13)

102

132

170

132

102

Double Room - Garden View

HB

2Ad+2ch(2-13)

110

143

182

143

110

Double Room - Sea View

HB

2Ad

96

132

178

132

96

Double Room - Sea View

HB

2Ad+1ad

124

172

231

172

124

Double Room - Sea View

HB

2Ad+1ch(2-13)

112

150

200

150

112

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD