Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Renaissance Hanioti Resort & Spa / 4 stars (A) / Chanioti / Chalkidiki-Kassandra

Положба: Ханиоти, Грција

Услуга: полупансион ( појадок и вечера )

Плажа: 100м од плажа

Спорт и забава: базен, ресторан, фитнес центар, спа услуги,


Minimum Stay Nights

3

5

5

5

5

5

3

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

01.05.19-20.05.19

21.05.19-23.06.19

24.06.19-19.07.19

20.07.19-20.08.19

21.08.19-08.09.19

09.09.19-24.09.19

25.09.19-10.10.19

Junior Suite -

HB

2Ad

82

130

143

190

143

130

82

Suite Family -

HB

2Ad

82

130

143

190

143

130

82

Suite Family -

HB

2Ad+1ad

110

176

194

257

194

176

110

Suite Family -

HB

2Ad+1ch(0-1)

82

130

143

190

143

130

82

Suite Family -

HB

2Ad+1ch(2-11)

82

130

143

190

143

130

82


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD