Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Afrodite Hotel / 3 stars (B) / Nei Pori / Pieria
Редовен ценовник
Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации
Локација: Неи Пори, 100м од плажата
Мал удобен хотел во близина на плажа. Едноставен стил, пространи соби, интернет, добра услуга.
Услуга: ноќевање со појадок
Вкупно 22 соби: Singles & Doubles (~22 m2), Superior Triples (~30-33 m2).
Сите соби располагаат со клима уред, фрижидер, SAT TV, Wi Fi, тоалет, фен за коса, балкон.

Minimum Stay Nights

4

4

4

5

4

4

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

01.05.20-12.06.20

13.06.20-30.06.20

01.07.20-10.07.20

11.07.20-31.08.20

01.09.20-12.09.20

13.09.20-30.09.20

Double Room -

BB

2Ad

44

69

89

96

69

44

Double Room -

BB

2Ad+1ch(0-1)

44

69

89

96

69

44

Double Room -

BB

2Ad+1ch(2-6)

53

83

107

115

83

53

Double Room -

BB

2Ad+1ch(7-11)

57

89

116

125

89

57

Triple Room -

BB

2Ad+1ad

67

96

125

134

96

67

Triple Room -

BB

2Ad+1ad+1ch(0-1)

79

113

147

158

113

79

Triple Room -

BB

2Ad+1ad+1ch(2-6)

79

113

147

158

113

79

Triple Room -

BB

2Ad+1ad+1ch(7-11)

79

113

147

158

113

79

Triple Room -

BB

2Ad+2ch(0-1)

73

103

134

144

103

73

Triple Room -

BB

2Ad+2ch(0-1)(2-6)

73

103

134

144

103

73

Triple Room -

BB

2Ad+2ch(0-1)(7-11)

73

103

134

144

103

73

Triple Room -

BB

2Ad+2ch(2-6)

73

103

134

144

103

73

Triple Room -

BB

2Ad+2ch(2-6)(7-11)

73

103

134

144

103

73

Triple Room -

BB

2Ad+2ch(7-11)

73

103

134

144

103

73

Double Room -

HB

2Ad

57

83

103

109

83

57

Double Room -

HB

2Ad+1ch(0-1)

57

83

103

109

83

57

Double Room -

HB

2Ad+1ch(2-6)

69

99

124

132

99

69

Double Room -

HB

2Ad+1ch(7-11)

75

107

134

143

107

75

Triple Room -

HB

2Ad+1ad

87

115

144

154

115

87

Triple Room -

HB

2Ad+1ad+1ch(0-1)

102

136

169

180

136

102

Triple Room -

HB

2Ad+1ad+1ch(2-6)

102

136

169

180

136

102

Triple Room -

HB

2Ad+1ad+1ch(7-11)

102

136

169

180

136

102

Triple Room -

HB

2Ad+2ch(0-1)

93

124

154

164

124

93

Triple Room -

HB

2Ad+2ch(0-1)(2-6)

93

124

154

164

124

93

Triple Room -

HB

2Ad+2ch(0-1)(7-11)

93

124

154

164

124

93

Triple Room -

HB

2Ad+2ch(2-6)

93

124

154

164

124

93

Triple Room -

HB

2Ad+2ch(2-6)(7-11)

93

124

154

164

124

93

Triple Room -

HB

2Ad+2ch(7-11)

93

124

154

164

124

93

Quadruple Room -

HB

4Ad

102

136

169

180

136

102

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD