Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Adonis Hotel Kriopigi / 2 stars (C) / Kriopigi / Chalkidiki-Kassandra

Положба: Криопиги, Грција
Услуга: ноќевање со појадок
Плажа: 100 од плажа
Спорт и забава: детски парк

Minimum Stay Nights

1

3

3

5

5

3

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

28.04.19-15.06.19

16.06.19-06.07.19

07.07.19-27.07.19

28.07.19-21.08.19

22.08.19-01.09.19

02.09.19-15.09.19

16.09.19-03.10.19

Double Room for Sgl -

BB

1Ad

26

32

37

41

37

32

26

Double Room for Sgl -

BB

1Ad+1ch(0-2)

26

32

37

41

37

32

26

Double Room for Sgl -

BB

1Ad+1ch(3-11)

26

32

37

41

37

32

26

Double Room -

BB

2Ad

28

35

39

43

39

35

28

Double Room -

BB

2Ad+1ch(0-2)

28

35

39

43

39

35

28

Triple Room -

BB

3Ad

31

42

48

51

48

42

31

Triple Room -

BB

3Ad+1ch(0-2)

31

42

48

51

48

42

31

Double Room for Sgl -

HB

1Ad

35

41

46

50

46

41

35

Double Room for Sgl -

HB

1Ad+1ch(0-2)

35

41

46

50

46

41

35

Double Room for Sgl -

HB

1Ad+1ch(3-11)

39

46

50

54

50

46

39

Double Room -

HB

2Ad

46

52

57

61

57

52

46

Double Room -

HB

2Ad+1ch(0-2)

46

52

57

61

57

52

46

Triple Room -

HB

3Ad

58

70

74

77

74

70

58

Triple Room -

HB

3Ad+1ch(0-2)

58

70

74

77

74

70

58


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD