Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]


Bomo Rahoni Cronwell Park Hotel Adults Only / 5 stars / Skioni / Chalkidiki-Kassandra

Редовен ценовник
Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации.

Положба: се наоѓа во Неа Скиони
Капацитет : хотелот располага со ТВ, клима уред, сеф.
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Хотелска содржина: Бар, спа центар, хидромасажни базен, теретана
Плажа: на сама плажа.
Спорт и забава: надворешен базен, фитнес салa.
Superior Room (~28,5 m2), Suite Luxury (~40 m2), Suites Deluxe (~40 m2)

Minimum Stay Nights

3

3

4

5

5

4

3

3

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

08.05.21-23.05.21

24.05.21-18.06.21

19.06.21-02.07.21

03.07.21-24.07.21

25.07.21-29.08.21

30.08.21-12.09.21

13.09.21-26.09.21

27.09.21-11.10.21

Double Superior for Sgl -

BB

1Ad

138

138

163

210

227

210

163

163

Double Superior -

BB

2Ad

174

174

204

264

285

264

204

204

Double Superior -

BB

2Ad+1ad

217

217

255

329

355

329

255

255

Suite Deluxe -

BB

2Ad

192

192

224

290

313

290

224

224

Suite Deluxe -

BB

2Ad+1ad

238

238

279

363

390

363

279

279

Suite Luxury -

BB

2Ad

250

250

269

307

366

307

269

269

Suite Luxury -

BB

2Ad+1ad

313

313

336

383

457

383

336

336

Цените се дадени на ден по соба за сместување според табелата.
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD