Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

Aqua Mare Hotel / 3 stars (B) / Nea Kallikratia / Chalkidiki-Nea Kallikratia

Положба: Неа Каликратија, Грција

Услуга: BB - ноќевање со појадок или полупансион ( појадок и вечера ) или FB ( појадок, ручек и вечера )

Плажа: 80м од плажа


Minimum Stay Nights

1

1

3

3

1

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

01.05.19-31.05.19

01.06.19-09.07.19

10.07.19-31.08.19

01.09.19-10.09.19

11.09.19-30.09.19

01.10.19-31.10.19

Junior Suite - Garden View

BB

2Ad

46

64

85

79

64

46

Junior Suite - Garden View

BB

2Ad+1ch(2-11)

49

67

90

83

67

49

Junior Suite - Garden View

BB

2Ad+2ch(2-11)

56

77

103

95

77

56

Double Room for Sgl -

BB

1Ad

37

46

66

64

46

37

Double Room for Sgl -

BB

1Ad+1ch(0-1)

37

46

66

64

46

37

Double Room -

BB

2Ad

37

53

70

66

53

37

Double Room -

BB

2Ad+1ch(2-11)

44

61

81

75

61

44

Junior Suite - Garden View

HB

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

77

99

122

110

94

77

Junior Suite - Garden View

HB

2Ad+2ch(2-11)

89

116

142

128

109

89

Double Room -

HB

2Ad

59

79

96

87

74

59

Double Room -

HB

2Ad+1ch(0-1)

59

79

96

87

74

59

Double Room -

HB

2Ad+1ch(2-11)

71

94

114

103

89

71

Triple Room -

HB

3Ad

78

102

128

115

95

78

Triple Room -

HB

3Ad+1ch(0-1)

78

102

128

115

95

78

Junior Suite - Garden View

FB

2Ad+1ch(0-1)

90

n/a

n/a

n/a

n/a

n/a

Junior Suite - Garden View

FB

2Ad+2ch(2-11)

121

n/a

n/a

n/a

n/a

n/a

Double Room -

FB

2Ad

81

n/a

n/a

n/a

n/a

n/a

Double Room -

FB

2Ad+1ch(0-1)

81

n/a

n/a

n/a

n/a

n/a

Double Room -

FB

2Ad+1ch(2-11)

98

n/a

n/a

n/a

n/a

n/a


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3*хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање


ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD