Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Melissa Gold Coast Hotel / 2+ stars (C Sup) / Psakoudia / Chalkidiki-Sithonia

Редовен ценовник

Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации

Положба: Псакудиа

Сместување:48 соби(студиа и апартмани) опремени се со мини кујна,бања, фрижидер, клима уред, сателитскаТВ и телефон.

Услуга: ноќевање со појадок

Содржини: Ресторан, бар( покрај базен и на плажа), перална, сеф, паркинг...

Плажа: Песочна( 80 -150 м до плажа)

Спорт и забава: Базен,детски базен, фудбалски терен...

Minimum Stay Nights

1

2

2

2

2

3

3

3

2

2

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

24.04.20-30.04.20

01.05.20-09.05.20

10.05.20-21.05.20

22.05.20-04.06.20

05.06.20-18.06.20

19.06.20-16.07.20

17.07.20-22.08.20

23.08.20-07.09.20

08.09.20-17.09.20

18.09.20-26.09.20

27.09.20-12.10.20

Double Room -

BB

2Ad

40

54

40

54

74

87

98

87

74

54

40

Double Room -

BB

2Ad+1ch(0-1)

40

54

40

54

74

87

98

87

74

54

40

Double Room -

BB

2Ad+1ch(2-5)

40

54

40

54

74

87

98

87

74

54

40

Triple Standard -

BB

2Ad

47

58

47

58

76

92

103

92

76

58

47

Triple Standard -

BB

2Ad+1ad

57

70

57

70

92

110

124

110

92

70

57

Triple Standard -

BB

2Ad+1ad+1ch(0-1)

57

70

57

70

92

110

124

110

92

70

57

Triple Standard -

BB

2Ad+1ch(0-1)

47

58

47

58

76

92

103

92

76

58

47

Triple Standard -

BB

2Ad+1ch(2-5)

47

58

47

58

76

92

103

92

76

58

47

Triple Standard -

BB

2Ad+1ch(6-12)

54

66

54

66

86

104

116

104

86

66

54

Triple Standard -

BB

2Ad+2ch(0-1)

47

58

47

58

76

92

103

92

76

58

47

Triple Standard -

BB

2Ad+2ch(0-1)(2-5)

47

58

47

58

76

92

103

92

76

58

47

Triple Standard -

BB

2Ad+2ch(0-1)(6-12)

54

66

54

66

86

104

116

104

86

66

54

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЗИМА 2019 / 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD