Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

 

НЕА КАЛИКРАТИА - SECRET PARADISE HOTEL & SPA ****

Хотел SECRET PARADISE HOTEL & SPA ****

16.06-30.06.19

01.07-31.08.19

01.09-15.09.19

16.09-30.09.19

01.10-02.11.19Двокреветна соба (2+1)

50

67

50

44

39Двокреветна соба со поглед на море (2+0)

54

71

54

48

43Фамилијарна соба ( 2+2)

38

50

38

34

31Трокреветна соба (3)

45

60

45

40

36Во цената е вклучено:

· Ноќевање со појадок

Во цената не е вклучено:

· Туристичка такса- 3 евра по соба од ден

Напомени:

  • Дете до 1.99 год се сместува бесплатно
  • Дете (од 2-11.99 год плаќа 13 евра на база ноќевање со појадок

Доплати:

  • Доплата за HB: 12 евра за возрасни , 9 евра за деца од 2-11.9 години
  • Доплата за all inclusive: 34 евра за возрасни и 25 евра за деца од 2-11.99год на цените на BB

Цените се изразени во евра по лице од ден
Цените се изразени во евра.Плаќањето е во денарска противредност 1 €=62 ден.
Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD