Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Ionian Blue Hotel / 5 stars / Nikiana / isl. Lefkada
Редовен ценовник
Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации
Локација: Источна Лефкада, Регион Никиана, 4 км од Нидри, 10 км од Лефкада
Хотелски комплекс во близина на морето. Удобни простории, ресторани, барови
Спа, Интернет, Детски услуги, конференциски услуги, базени, добра услуга
Услуга: полупансион
Вкупно 116 соби: Singles SV, Twin Superior SV, Junior Suites PP SV, Suites PP SF.
Сите соби располагаат со клима уред, фрижидер, SAT TV, Wi Fi, тоалет, фен за коса, балкон.

Minimum Stay Nights

2

3

4

5

4

3

2

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

30.04.20-26.05.20

27.05.20-30.06.20

01.07.20-24.07.20

25.07.20-24.08.20

25.08.20-14.09.20

15.09.20-05.10.20

06.10.20-29.10.20

Twin Superior - Sea View

HB

2Ad

92

142

193

248

193

142

92

Twin Superior - Sea View

HB

2Ad+1ad

124

190

259

335

259

190

124

Twin Superior - Sea View

HB

2Ad+1ch(0-1)

92

142

193

248

193

142

92

Twin Superior - Sea View

HB

2Ad+1ch(2-11)

92

142

193

248

193

142

92

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD