Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Porfi Beach Hotel / 3+ stars (B Sup) / Nikiti / Chalkidiki-Sithonia

Положба: Никити, Грција

Услуга: BB - ноќевање со појадок или полупансион (ноќевање појадок и вечера)

Содржини: ресторан, бар, базен, игри за деца

Плажа: на сама плажа


Minimum Stay Nights

2

3

4

4

4

3

2

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

26.04.19-02.06.19

03.06.19-23.06.19

24.06.19-14.07.19

15.07.19-31.08.19

01.09.19-15.09.19

16.09.19-26.09.19

27.09.19-13.10.19

Double Room -

BB

2Ad

53

72

95

118

95

72

53

Double Superior -

BB

2Ad

62

83

107

141

107

83

62

Double Superior -

BB

2Ad+1ad

84

113

144

191

144

113

84

Double Superior -

BB

2Ad+1ch(0-1)

62

83

107

141

107

83

62

Double Superior -

BB

2Ad+1ch(2-11)

62

83

107

141

107

83

62

Family Room Superior -

BB

2Ad

73

107

130

165

130

107

73

Family Room Superior -

BB

2Ad+1ad

99

144

176

224

176

144

99

Family Room Superior -

BB

2Ad+1ad+1ch(0-1)

99

144

176

224

176

144

99

Family Room Superior -

BB

2Ad+1ad+1ch(2-11)

99

144

176

224

176

144

99

Family Room Superior -

BB

2Ad+1ch(0-1)

73

107

130

165

130

107

73

Family Room Superior -

BB

2Ad+1ch(2-11)

73

107

130

165

130

107

73

Family Room Superior -

BB

2Ad+2ch(0-1)

73

107

130

165

130

107

73

Family Room Superior -

BB

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

73

107

130

165

130

107

73

Family Room Superior -

BB

2Ad+2ch(2-11)

92

135

163

207

163

135

92

Junior Suite -

BB

2Ad+2ch(2-11)

99

148

181

203

181

148

99

Promo Room -

BB

2Ad

49

61

84

95

84

61

49

Suite Family -

BB

2Ad

132

181

203

236

203

181

132

Double Room -

HB

2Ad

82

100

124

147

124

100

82

Double Superior -

HB

2Ad

91

111

136

170

136

111

91

Double Superior -

HB

2Ad+1ad

127

155

187

233

187

155

127

Double Superior -

HB

2Ad+1ch(0-1)

91

111

136

170

136

111

91

Double Superior -

HB

2Ad+1ch(2-11)

98

119

143

177

143

119

98

Family Room Superior -

HB

2Ad

102

136

159

194

159

136

102

Family Room Superior -

HB

2Ad+1ad

142

187

219

266

219

187

142

Family Room Superior -

HB

2Ad+1ad+1ch(0-1)

142

187

219

266

219

187

142

Family Room Superior -

HB

2Ad+1ad+1ch(2-11)

149

195

226

273

226

195

149

Family Room Superior -

HB

2Ad+1ch(0-1)

102

136

159

194

159

136

102

Family Room Superior -

HB

2Ad+1ch(2-11)

109

143

166

202

166

143

109

Family Room Superior -

HB

2Ad+2ch(0-1)

102

136

159

194

159

136

102

Family Room Superior -

HB

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

109

143

166

202

166

143

109

Family Room Superior -

HB

2Ad+2ch(2-11)

135

177

206

250

206

177

135

Promo Room -

HB

2Ad

77

90

113

124

113

90

77


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD