Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Odyssey Hotel / 2 stars (C) / Agios Nikitas / isl. Lefkada
Редовен ценовник
Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации
Локација: Провинција Агиос Никитас. Оддалечено е неколку минути од ресторани, продавници, кафулиња и барови.
Пријатен хотел на живописно место, удобни простории, базен, бар, интернет.
Услуга; Ноќевање со појадок
Вкупно 37 соби: Doubles (~17 m2), Doubles Deluxe SSV (~18 m2), Studios GV (~ 35 m²).
Сите соби располагаат со клима уред, фрижидер, SAT TV, Wi Fi, тоалет, фен за коса, балкон.

Minimum Stay Nights

5

5

7

5

5

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

28.04.20-05.06.20

06.06.20-13.07.20

14.07.20-25.08.20

26.08.20-11.09.20

12.09.20-15.10.20

Double Room -

BB

2Ad

54

75

105

75

54

Double Room -

BB

2Ad+1ad

73

103

143

103

73

Double Room -

BB

2Ad+1ch(0-1)

54

75

105

75

54

Double Room -

BB

2Ad+1ch(2-11)

68

95

131

95

68

Double Deluxe - Side Sea View

BB

2Ad

75

91

127

91

75

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD