Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Lego Hotel / 2 stars (C) / Platamonas / Pieria
Редовен ценовник
Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации
Локација: Центарот на градот Платамона
Мал хотел само чекори од морето. Едноставен стил, соби со сите погодности, пристап до Интернет, кафе бар, пријатна атмосфера.
Во близина има продавници, барови, таверни.
Услуга: ноќевање со појадок/ полупансион
Вкупно 14 соби: Singles & Double Rooms (~20 m2), Triples (~20 m2)
Сите соби располагаат со клима уред, фрижидер, SAT TV, Wi Fi, тоалет, фен за коса, балкон.

Minimum Stay Nights

1

1

2

2

1

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

01.04.20-31.05.20

01.06.20-10.07.20

11.07.20-31.07.20

01.08.20-31.08.20

01.09.20-30.09.20

01.10.20-31.10.20

Double Room -

BB

2Ad

39

46

53

65

48

39

Triple Room -

BB

2Ad+1ad

48

55

63

83

55

48

Triple Room -

BB

2Ad+1ch(0-11)

39

44

48

67

44

39

Double Room -

HB

2Ad

54

59

65

83

59

54

Triple Room -

HB

2Ad+1ad

67

74

80

96

74

67

Triple Room -

HB

2Ad+1ch(0-11)

52

56

62

76

56

52

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD