Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Adani Hotel / 3 stars (B) / Agios Nikitas / isl. Lefkada
Редовен ценовник
Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации
Локација: 3 км од Агиос Никитас, 5 км од градот Лефкада/ 2 km oд плажа
Пријатно опкружување во зеленило, удобни простории, интернет, базен, бар, домашна атмосфера.
Услуга: ноќевање со појадок
Вкупно 20 соби: Doubles GV (~15 m2), Triples GV (~15 m2)
Сите соби располагаат со клима уред, фрижидер, SAT TV, Wi Fi, тоалет, фен за коса, балкон.

Minimum Stay Nights

2

3

3

2

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

01.06.20-30.06.20

01.07.20-31.07.20

01.08.20-31.08.20

01.09.20-30.09.20

Double Room - Garden View

BB

2Ad

57

72

97

65

Triple Room - Garden View

BB

2Ad

63

85

110

72

Triple Room - Garden View

BB

2Ad+1ad

63

85

110

72

Triple Room - Garden View

BB

2Ad+1ch(0-11)

63

85

110

72

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD