Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Possidi Holidays Resort Hotel / 5 stars / Possidi / Chalkidiki-Kassandra
Положба: Посиди, Грција
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: таверна, ресторан, бар
Плажа: на сама плажа
Спорт и забава: базен, фитнес центар

Minimum Stay Nights

3

3

5

5

5

5

5

3

3

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

26.04.19-10.05.19

11.05.19-31.05.19

01.06.19-13.06.19

14.06.19-03.07.19

04.07.19-16.07.19

17.07.19-25.08.19

26.08.19-08.09.19

09.09.19-19.09.19

20.09.19-30.09.19

01.10.19-19.10.19

Double Room - Mountain View

HB

2Ad

81

90

114

137

153

185

153

137

114

81

Double Room - Mountain View

HB

2Ad+1ch(0-2)

81

90

114

137

153

185

153

137

114

81

Double Room - Mountain View

HB

2Ad+1ch(3-11)

81

90

114

137

153

185

153

137

114

81

Family Room - Mountain View

HB

2Ad

156

174

198

217

229

245

229

217

198

156

Family Room - Mountain View

HB

2Ad+1ch(0-2)

156

174

198

217

229

245

229

217

198

156

Family Room - Mountain View

HB

2Ad+2ch(3-11)

156

174

198

217

229

245

229

217

198

156

Double Bungalow - Sea View

HB

2Ad

94

103

127

153

166

196

166

153

127

94

Double Superior - Sea View

HB

2Ad+1ch(0-2)

105

116

150

170

185

207

185

170

150

105

Double Superior - Sea View

HB

2Ad+1ch(3-11)

105

116

150

170

185

207

185

170

150

105

Family Room - Sea View

HB

2Ad

170

189

218

242

250

261

250

242

218

170

Family Room - Sea View

HB

2Ad+1ch(0-2)

170

189

218

242

250

261

250

242

218

170

Family Room - Sea View

HB

2Ad+2ch(3-11)

170

189

218

242

250

261

250

242

218

170

Suite Executive - Sea View

HB

2Ad

207

229

250

310

348

381

348

310

250

207

Suite Executive - Sea View

HB

2Ad+1ch(0-2)

207

229

250

310

348

381

348

310

250

207

Suite Executive - Sea View

HB

2Ad+2ch(3-11)

207

229

250

310

348

381

348

310

250

207


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3*хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD