Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Sousouras Hotel / 3+ stars (B Sup) / Chanioti / Chalkidiki-Kassandra

Положба: Ханиоти, Грција

Услуга: ноќевање со појадок

Плажа: 80м од плажа

Спорт и забава: голем базен, бар


Minimum Stay Nights

5

5

5

5

5

5

5

5

5

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

07.05.19-31.05.19

01.06.19-15.06.19

16.06.19-30.06.19

01.07.19-15.07.19

16.07.19-20.08.19

21.08.19-31.08.19

01.09.19-15.09.19

16.09.19-30.09.19

01.10.19-31.10.19

Family Room - Building

HB

2Ad

100

140

157

162

162

162

157

140

100

Family Room - Building

HB

2Ad+1ad

100

140

157

162

162

162

157

140

100

Family Room - Building

HB

2Ad+2ad

100

140

157

162

162

162

157

140

100

Family Room - Bungalow

HB

2Ad

111

151

168

176

176

176

168

151

111

Family Room - Bungalow

HB

2Ad+1ad

111

151

168

176

176

176

168

151

111

Family Room - Bungalow

HB

2Ad+2ad

111

151

168

176

176

176

168

151

111

Family Room - Bungalow

HB

2Ad+3ad

143

182

198

207

207

207

198

182

143

Double Room for Sgl -

HB

1Ad

65

87

107

131

136

131

107

87

65

Double Room for Sgl -

HB

1Ad+1ch(0-11)

65

87

107

131

136

131

107

87

65

Double Room -

HB

2Ad

65

87

107

131

136

131

107

87

65

Double Room -

HB

2Ad+1ad

86

115

141

164

170

164

141

115

86

Double Room -

HB

2Ad+1ch(0-11)

65

87

107

131

136

131

107

87

65

Triple Room -

HB

3Ad

97

130

153

157

160

157

153

130

97

Triple Room -

HB

3Ad+1ch(0-11)

97

130

153

157

160

157

153

130

97


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD