Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Avra Hotel / 3 stars (B) / Ligia Lefkada / isl. Lefkada
Редовен ценовник
Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации
Локација: Областа Лигија, на 4 км од градот Лефкада.
Пријатна околина во зелена, базен, бар, градина, интернет, добра услуга.
Услуга: ноќевање со појадок
Вкупно 16 соби: Double Rooms (~20 m2), Triple Rooms (~25 m2), Apartments 1-Bedroom (~30 m2).
Сите соби располагаат со клима уред, фрижидер, SAT TV, Wi Fi, тоалет, фен за коса, балкон.

Minimum Stay Nights

1

1

1

1

1

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

21.04.20-02.06.20

03.06.20-20.06.20

21.06.20-19.07.20

20.07.20-25.08.20

26.08.20-13.09.20

14.09.20-10.10.20

Double Room for Sgl -

BB

1Ad

29

38

52

61

52

29

Apartment 1 Broom -

BB

2Ad

66

87

113

125

113

66

Apartment 1 Broom -

BB

2Ad+1ad

66

87

113

125

113

66

Apartment 1 Broom -

BB

2Ad+1ad+1ch(0-11)

66

87

113

125

113

66

Apartment 1 Broom -

BB

2Ad+1ch(0-11)

66

87

113

125

113

66

Apartment 1 Broom -

BB

2Ad+2ch(0-11)

66

87

113

125

113

66

Double Room -

BB

2Ad

40

54

73

87

73

40

Triple Room -

BB

2Ad

54

72

98

115

98

54

Triple Room -

BB

2Ad+1ad

54

72

98

115

98

54

Triple Room -

BB

2Ad+1ch(0-11)

54

72

98

115

98

54

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD