Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Iris Hotel Siviri / 3+ stars (B Sup) / Siviri / Chalkidiki-Kassandra

Положба: Сивири, Грција

Услуга: полупансион ( појадок и вечера) или All inc. ( се вклучено )

Плажа: 500м од плажа

Спорт и забава: базен, детски базен


Minimum Stay Nights

1

1

1

3

1

3

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

14.05.19-22.05.19

23.05.19-07.06.19

08.06.19-06.07.19

07.07.19-24.08.19

25.08.19-15.09.19

16.09.19-30.09.19

01.10.19-15.10.19

Single Room -

HB

1Ad

39

51

69

77

69

51

39

Single Room -

HB

1Ad+1ch(0-1)

39

51

69

77

69

51

39

Double Room -

HB

2Ad

52

69

93

104

93

69

52

Double Room -

HB

2Ad+1ch(2-7)

52

69

93

104

93

69

52

Suite -

HB

2Ad

93

115

147

162

147

115

93

Suite -

HB

2Ad+2ch(2-7)

93

115

147

162

147

115

93

Superior Room -

HB

2Ad

75

91

116

127

116

91

75

Quadruple Room -

HB

2Ad+2ch(2-7)

71

92

125

140

125

92

71

Double Room -

AL

2Ad

82

95

122

133

122

95

82

Double Room -

AL

2Ad+1ch(2-7)

82

95

122

133

122

95

82

Suite -

AL

2Ad

118

147

181

198

181

147

118

Suite -

AL

2Ad+2ch(2-7)

118

147

181

198

181

147

118

Superior Room -

AL

2Ad

104

118

144

155

144

118

104

Quadruple Room -

AL

2Ad+2ch(2-7)

95

125

158

176

158

125

95


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD