Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Bomo Aristoteles Holiday Resort & SPA / 4 stars (A) / Ouranoupolis / Chalkidiki-Mount Athos

Положба : Уранополис, Грција

Услуга: All inc. ( се вклучено )

Содржини: базен, ресторан, детски клуб, бар, спа услуги

Плажа: 200м од плажа

Спорт и забава: спортски програми, песочна плажа


Minimum Stay Nights

1

3

3

3

3

3

3

3

3

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

10.05.19-23.05.19

24.05.19-30.05.19

31.05.19-06.06.19

07.06.19-28.06.19

29.06.19-21.07.19

22.07.19-24.08.19

25.08.19-01.09.19

02.09.19-14.09.19

15.09.19-26.09.19

27.09.19-15.10.19

Double Room - Garden View

AL

2Ad

83

127

142

153

168

203

168

142

127

83

Double Room for Sgl -

AL

1Ad

83

127

142

153

168

203

168

142

127

83

Double Room for Sgl -

AL

1Ad+1ch(0-2)

83

127

142

153

168

203

168

142

127

83

Double Room for Sgl -

AL

1Ad+1ch(3-12)

83

127

142

153

168

203

168

142

127

83

Double Superior 4 pax -

AL

2Ad+2ch(0-2)

92

144

161

174

185

222

185

161

144

92

Double Superior 4 pax -

AL

2Ad+2ch(0-2)(3-12)

104

162

182

196

209

250

209

182

162

104

Double Superior 4 pax -

AL

2Ad+2ch(3-12)

135

212

239

257

273

328

273

239

212

135

Family 2 Rooms -

AL

2Ad+1ch(0-2)

116

190

203

214

235

283

235

203

190

116

Family 2 Rooms -

AL

2Ad+1ch(3-12)

131

214

229

241

265

319

265

229

214

131

Family 2 Rooms -

AL

2Ad+2ch(0-2)

116

190

203

214

235

283

235

203

190

116

Family 2 Rooms -

AL

2Ad+2ch(3-12)

171

280

299

316

347

418

347

299

280

171

Maisonette -

AL

2Ad+1ad

157

256

274

289

318

382

318

274

256

157

Maisonette -

AL

2Ad+1ch(0-2)

116

190

203

214

235

283

235

203

190

116

Maisonette -

AL

2Ad+1ch(3-12)

131

214

229

241

265

319

265

229

214

131

Maisonette -

AL

2Ad+2ch(0-2)

116

190

203

214

235

283

235

203

190

116

Maisonette -

AL

2Ad+2ch(0-2)(3-12)

131

214

229

241

265

319

265

229

214

131

Maisonette -

AL

2Ad+2ch(3-12)

171

280

299

316

347

418

347

299

280

171

Double Room - Sea View

AL

2Ad

87

133

148

159

174

211

174

148

133

87

Double Room 3 pax - Sea View

AL

2Ad+1ch(0-2)

87

133

148

159

174

211

174

148

133

87

Double Room 3 pax - Sea View

AL

2Ad+1ch(3-12)

98

150

167

180

196

239

196

167

150

98

Double Superior - Sea View

AL

2Ad

92

144

161

174

185

222

185

161

144

92

Double Superior - Sea View

AL

2Ad+1ch(0-2)

92

144

161

174

185

222

185

161

144

92

Double Superior - Sea View

AL

2Ad+1ch(3-12)

104

162

182

196

209

250

209

182

162

104


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD