Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Core Resort Hotel / 3 stars (B) / Polichrono / Chalkidiki-Kassandra

Положба: Полихроно, Грција

Услуга: полупансион ( појадок и вечера)

Плажа: 150м од плажа

Спорт и забава: ресторан, бар, базен, добра услуга


Minimum Stay Nights

1

1

5

5

5

5

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

26.04.19-20.05.19

21.05.19-10.06.19

11.06.19-20.07.19

21.07.19-18.08.19

19.08.19-03.09.19

04.09.19-20.09.19

21.09.19-31.10.19

Family Deluxe - Apartment

HB

2Ad

90

102

117

132

117

102

90

Family Deluxe - Apartment

HB

2Ad+1ad

121

138

159

179

159

138

121

Family Deluxe - Apartment

HB

2Ad+1ad+1ch(0-1)

121

138

159

179

159

138

121

Family Deluxe - Apartment

HB

2Ad+1ad+1ch(2-5)

121

138

159

179

159

138

121

Family Deluxe - Apartment

HB

2Ad+1ad+1ch(6-11)

121

138

159

179

159

138

121

Family Deluxe - Apartment

HB

2Ad+1ch(0-1)

90

102

117

132

117

102

90

Family Deluxe - Apartment

HB

2Ad+1ch(2-5)

90

102

117

132

117

102

90

Family Deluxe - Apartment

HB

2Ad+1ch(6-11)

90

102

117

132

117

102

90

Family Deluxe - Apartment

HB

2Ad+2ad

152

173

199

225

199

173

152

Family Deluxe - Apartment

HB

2Ad+2ch(0-1)

90

102

117

132

117

102

90

Family Deluxe - Apartment

HB

2Ad+2ch(0-1)(2-5)

90

102

117

132

117

102

90

Family Deluxe - Apartment

HB

2Ad+2ch(0-1)(6-11)

90

102

117

132

117

102

90

Family Deluxe - Apartment

HB

2Ad+2ch(2-5)

90

102

117

132

117

102

90

Family Deluxe - Apartment

HB

2Ad+2ch(2-5)(6-11)

113

127

147

165

147

127

113

Family Deluxe - Apartment

HB

2Ad+2ch(6-11)

113

127

147

165

147

127

113

Double Room - Deluxe

HB

2Ad

80

91

105

118

105

91

80

Double Room - Deluxe

HB

2Ad+1ad

108

122

142

160

142

122

108

Double Room - Deluxe

HB

2Ad+1ch(0-1)

80

91

105

118

105

91

80

Double Room - Deluxe

HB

2Ad+1ch(2-5)

80

91

105

118

105

91

80

Double Room - Deluxe

HB

2Ad+1ch(6-11)

80

91

105

118

105

91

80

Double Room for Sgl - Standard

HB

1Ad

65

73

83

94

83

73

65

Double Room for Sgl - Standard

HB

1Ad+1ch(0-1)

65

73

83

94

83

73

65

Double Room for Sgl - Standard

HB

1Ad+1ch(2-5)

65

73

83

94

83

73

65

Double Room - Standard

HB

2Ad

73

83

95

108

95

83

73


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD