Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Akrogiali Hotel / 2+ stars (C Sup) / Ouranoupolis / Chalkidiki-Mount Athos

Редовен ценовник

Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации

Мал удобен хотел во центарот на Уранополис. Во близина на пристаништето и плажата.1

1

1

1

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

01.05.20-30.06.20

01.07.20-19.07.20

20.07.20-31.08.20

01.09.20-30.09.20

01.10.20-31.10.20

Double Room

BB

2Ad

52

54

69

54

52

Double Room

BB

2Ad+1ch(0-1)

52

54

69

54

52

Triple Room

BB

3Ad

64

69

75

67

67

Цените се дадени по ден по соба според табелата.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD