Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Ouranoupolis Princess Hotel / Aparthotel 2 stars / Ouranoupolis / Chalkidiki-Mount Athos

Редовен ценовник

Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации

Положба : се наоѓа во близина Уранополис 600м од центарот на градот, на брдото над градот, 400 м од плажа

Услуга: ноќевање со појадок

Плажа: песочна плажа со каменчиња

Minimum Stay Nights

1

1

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

01.04.20-30.06.20

01.07.20-31.08.20

01.09.20-31.10.20

Double Room -

BB

2Ad

53

69

53

Triple Room -

BB

3Ad

75

103

75

Double Room - Sea View

BB

2Ad

57

75

57

Double Room - Sea View

BB

2Ad+1ch(0-3)

57

75

57

Double Room - Sea View

BB

2Ad+1ch(4-11)

69

87

69

Suite Duplex - Sea View

BB

3 Ad

125

148

125

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD