Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

 

МАКАРСКА - Хотел BONACA 2*

 

период

поглед море

поглед парк

01.01.-16.05.*

26.09.-31.12.

30

30

16.05.-06.06.

30

30

06.06.-20.06.

31

30

20.06.-27.06.

35

33

27.06.-04.07.

42

40

04.07.-11.07.

47

45

11.07.-18.07.

50

48

18.07.-22.08.

56

54

22.08.-29.08.

47

45

29.08.-05.09.

38

36

05.09.-12.09.

36

34

12.09.-19.09.

33

31

Цените се по лице од ден- Период на престој: 7 дневни аранжмани од сабота до сабота. Пократок престој на барање.

Во цената е вклучено:
Ноќевање на база полупансион ( појадок шведска маса, вечера избор од 3 менија + пијалок )
Паркинг ( на 500 м одалеченост)

Во цената не е вклучено:
Туристичка такса- 1,5 евро од лице од ден

Доплати:
Доплата за ручек – 6 евра
Доплата за бебешко креветче – 5 евра од ден

Политики за деца:
Деца од 0 - 3 години – бесплатно
Деца од 3 - 12 години со 2 возрасни лица – има 50 % попуст
Деца од 3-12 години со 1 возрасно лице – има 30% попустЦените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари.Плаќањето е исклучиво во денари
Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD