Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Azapiko Blue Sea Hotel / 2 stars (C) / Toroni / Chalkidiki-Sithonia

Редовен ценовник

Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации

Положба:Полуостров Ситонија, 5 км од Торони, 15 км од Неос Мармарас, 130 км од Солун

Сместување:Вкупно 24 соби: Family Rooms (~35 m2).

Во собите има клима, Wi-Fi интернет, телефон, мини-фрижидер, тоалет, балкон.

Услуга:полупансион

Содржини:Пријатна област со базен. Едноставен стил, интернет, ресторан, бар, добра услуга.

Minimum Stay Nights

3

3

3

3

3

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

20.05.20-15.06.20

16.06.20-30.06.20

01.07.20-27.08.20

28.08.20-24.09.20

25.09.20-15.10.20

Family Room -

HB

2Ad

46

80

109

80

46

Family Room -

HB

2Ad+1ad

53

93

126

93

53

Family Room -

HB

2Ad+1ad+1ch(0-11)

53

93

126

93

53

Family Room -

HB

2Ad+1ad+2ch(0-11)

53

93

126

93

53

Family Room -

HB

2Ad+1ch(0-11)

46

80

109

80

46

Family Room -

HB

2Ad+2ad

60

104

143

104

60

Family Room -

HB

2Ad+2ad+1ch(0-11)

60

104

143

104

60

Family Room -

HB

2Ad+2ch(0-11)

46

80

109

80

46

Family Room -

HB

2Ad+3ch(0-11)

46

80

109

80

46

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЗИМА 2019 / 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD