Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

 

НЕИ ПОРИ

ВИЛА ГЕОРГИЈА на сама плажа, располага со 1/4 студио, апартман 1/3 +2 со поглед према море и апартман дуплекс 1/3+1/3 за две фамилии (кревети грчки стандард), опремена кујна, ТВ, WI - FI, купатило, комфорни тераси и клима уред - (доплата по 5 € на ден по соба).

ВИЛА ВАСИЛИС во центарот на Неи Пори на 60 - 70 метри од плажа. Располага со 1/3 и 1/4 студија на приземје со: купатило, тераси, кујна, ТВ, клима уред (доплата по 5 € на ден).

ВИЛА ГУЗЕЛИС Се наоѓа во новиот дел на Неи Пори, на околу 50 - 60 м. од плажа има 5 дуплекс апартмани кои се погодни за две фамилии со две спални соби а заедничка кујна и купатило, ТВ, Wi - Fi, клима уред (доплата по 5 € на ден по соба) и комфорни тераси.

ВИЛА ТОДОРОС во стариот дел на Неи Пори, на 80 - 90 м. од плажа има 1 дуплекс апартман и 6/4 студија со два дупли кревети (грчки стандард), опремени со TWC, мини кујна, тераса и клима (доплата по 5 € на ден). Апартманот е погоден за две фамилии со 2 спални соби а заедничка кујна и купатило, тераса, ТВ, WI - FI, клима уред (доплата по 5 € на ден по соба).

НЕИ ПОРИ

Гузелис, Василис, Тодорос

Георгија

Студија

Апп – Дуплекси

Стд

Апп

Дуплекс

ПЕРИОД

Ноќ

1/2

1/3

1/4

1/2+1/2

1/2+1/3

1/3+1/3

1/4

1/2+3

1/3+1/3

01.06-09.06

8

60

70

75

95

100

110

85

90

140

09.06-17.06

8

120

140

150

180

190

200

160

170

240

17.06-25.06

8

180

200

210

290

300

310

260

280

350

25.06-03.07

8

240

260

270

380

390

400

300

360

460

03.07-11.07

8

270

300

310

400

420

440

360

390

490

11.07-19.07

8

280

300

320

440

460

480

390

420

580

19.07-27.07

8

300

320

330

480

520

540

420

460

590

27.07-04.08

8

300

320

330

480

520

540

420

460

590

04.08-12.08

8

300

320

330

480

520

540

420

460

590

12.08-20.08

8

300

320

330

480

520

540

420

460

590

20.08-28.08

8

280

300

310

440

460

480

380

420

520

28.08-05.09

8

220

240

250

360

370

380

290

340

460

05.09-13.09

8

160

170

180

270

280

290

220

260

360

13.09-21.09

8

100

110

120

160

170

180

140

150

190

21.09-29.09

8

60

65

70

90

100

110Напомени и услови:

· Доплата за туристичка такса во Р.Грција, 0,50 € - 1€ по соба на ден (задолжителна доплата во агенција)
· Цените во табелите се за наем на цело студио или апартман, за број на ноќевања кој е запишан во табелата.
· Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот.
· Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
· Сликите кои се објавени на нашата веб-страница (www.ferijalkаsikov.com.mk) се само дел од севкупната понуда-содржина и истите служат за да се добие генерален впечаток за објектот, агенцијата не може и нема да гарантира сместување во прецизно одредена соба од објавените. Нашата веб-страница е од информативен карактер, за сите детали и специфичности, задолжително информирајте се кај нашите вработени во канцелариите во Штип и Скопје
· За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
· Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
· Агенцијата не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во кој-било објект од целата понуда.
· Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во ТА Феријал Кашиков и на самата агенција


Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари
Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ


Вила "GEORGIJA"
Вила "VASILIS"
Вила "TODORIS"
Вила "GUZELIS"
 

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЗИМА 2019 / 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD