Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

Ikos Oceania / 5 stars (Deluxe) / Nea Moudania / Chalkidiki-Kassandra

Положба : во близина на Неа Модања, 60 км од Солун

Сместување: 298 соби, свити и јуниор свити.Собите се опремени со бања, балкон, клима уред, сателитска ТВ/ДВД, телефон, фен, интернет, фрижидер или мини бар и радио.

Услуга: ултра all inc

Содржини: ресторан, лоби бар, таверна, соба за багаж, сеф, мини маркет, детско игралиште, ТВ сала, мини клуб, ноќен клуб...

Плажа: песочна плажа

Спорт и забава: отворени базени, базен за деца, затворен базен, спортски активности, кошарка, одбојка на плажа, билијард, пинг-понг, водени спортови, сала за гимнастика, Џакузи, масажа, сауна, аеробик, тениско игралиште...


Minimum Stay Nights

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

5

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

22.03.19-24.04.19

25.04.19-25.05.19

26.05.19-06.06.19

07.06.19-29.06.19

30.06.19-21.07.19

22.07.19-27.08.19

28.08.19-02.09.19

03.09.19-16.09.19

17.09.19-26.09.19

27.09.19-14.10.19

15.10.19-02.11.19

Double Promo -

UL

2Ad

209

254

319

370

437

508

437

370

319

254

209

Junior Suite Deluxe - Private Garden/Sea View

UL

2Ad

293

364

491

594

704

818

704

594

491

364

293

Junior Suite Deluxe - Private Garden/Sea View

UL

2Ad+1ch(0-1)

293

364

491

594

704

818

704

594

491

364

293

Junior Suite Deluxe - Private Garden/Sea View

UL

2Ad+1ch(2-11)

293

364

491

594

704

818

704

594

491

364

293

Junior Suite Deluxe - Private Garden/Sea View

UL

2Ad+2ch(2-11)

366

455

613

742

880

1022

880

742

613

455

366

Double Superior for Sgl - Sea View

UL

1Ad

213

261

309

361

425

494

425

361

309

261

213

Double Superior for Sgl - Sea View

UL

1Ad+1ch(0-1)

213

261

309

361

425

494

425

361

309

261

213

Double Superior for Sgl - Sea View

UL

1Ad+1ch(2-11)

213

261

309

361

425

494

425

361

309

261

213

Double Superior - Sea View

UL

2Ad

237

289

342

400

471

549

471

400

342

289

237

Family Room - Sea View

UL

2Ad+1ch(0-1)

448

547

652

760

893

1041

893

760

652

547

448

Junior Suite - Sea View

UL

2Ad+1ch(2-11)

246

314

409

465

542

631

542

465

409

314

246

Junior Suite Deluxe - Sea View

UL

2Ad

280

347

469

564

652

757

652

564

469

347

280

Junior Suite Deluxe - Sea View

UL

2Ad+1ch(0-1)

280

347

469

564

652

757

652

564

469

347

280

Junior Suite Deluxe - Sea View

UL

2Ad+1ch(2-11)

280

347

469

564

652

757

652

564

469

347

280

Junior Suite Panorama - Sea View

UL

2Ad+1ch(2-11)

261

330

424

521

620

721

620

521

424

330

261

Junior Suite Panorama - Sea View

UL

2Ad+2ch(0-1)

261

330

424

521

620

721

620

521

424

330

261

Junior Suite Panorama - Sea View

UL

2Ad+2ch(2-11)

326

412

531

651

775

902

775

651

531

412

326

Suite Family 1 Broom - Sea View

UL

2Ad

295

353

487

588

661

753

661

588

487

353

295

Suite Family 1 Broom - Sea View

UL

2Ad+1ch(0-1)

295

353

487

588

661

753

661

588

487

353

295

Junior Suite - Sea View/ Private Garden

UL

2Ad+1ch(0-1)

252

321

424

487

583

680

583

487

424

321

252

Junior Suite - Sea View/ Private Garden

UL

2Ad+1ch(2-11)

252

321

424

487

583

680

583

487

424

321

252

Double Superior for Sgl - Side Sea View

UL

1Ad+1ch(2-11)

198

242

300

353

416

483

416

353

300

242

198

Double Superior - Side Sea View

UL

2Ad

220

269

334

392

461

536

461

392

334

269

220


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD