Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Simantro Beach Hotel / 5 stars / Akti Sani / Chalkidiki-Kassandra

Положба: Акти Сани, Грција

Услуга: полупансион (појадок и вечера) или се вклучено

Содржини: барови, ресторанти, детско мени, детски клуб

Плажа: на сама плажа

Спорт и забава: базени, игри на вода, детски игри, анимации


Minimum Stay Nights

2

2

3

4

4

4

3

2

2

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

29.04.19-22.05.19

23.05.19-12.06.19

13.06.19-26.06.19

27.06.19-17.07.19

18.07.19-21.08.19

22.08.19-04.09.19

05.09.19-18.09.19

19.09.19-02.10.19

03.10.19-27.10.19

Suite - Front Beach

HB

2Ad

105

177

218

259

307

259

218

177

105

Suite - Front Beach

HB

2Ad+1ch(0-1)

105

177

218

259

307

259

218

177

105

Suite - Mountain View

HB

2Ad+2ch(2-11)

114

199

248

285

343

285

248

199

114

Double Room -

HB

2Ad

72

109

140

168

187

168

140

109

72

Double Room -

HB

2Ad+1ch(2-11)

72

109

140

168

187

168

140

109

72

Double Room -

HB

2Ad+2ch(0-1)

72

109

140

168

187

168

140

109

72

Suite - Front Beach

HB

2Ad+2ch(2-11)

87

131

168

202

225

202

168

131

87

Suite - Front Beach

AL

2Ad

140

216

264

305

353

305

264

216

140

Suite - Front Beach

AL

2Ad+2ch(12-17)

205

310

382

440

505

440

382

310

205

Suite - Front Beach

AL

2Ad+2ch(2-11)

172

264

322

372

430

372

322

264

172

Suite - Mountain View

AL

2Ad

129

205

253

283

331

283

253

205

129

Suite - Mountain View

AL

2Ad+1ch(0-1)

129

205

253

283

331

283

253

205

129

Suite - Mountain View

AL

2Ad+1ch(12-17)

166

260

323

361

421

361

323

260

166

Suite - Mountain View

AL

2Ad+2ad

199

306

377

418

484

418

377

306

199

Double Room for Sgl -

AL

2Ad+2ch(2-11)

159

250

309

346

404

346

309

250

159

Double Room for Sgl -

AL

1Ad

78

106

132

150

168

150

132

106

78

Double Room -

AL

1Ad+1ch(0-1)

78

106

132

150

168

150

132

106

78

Double Room -

AL

2Ad

107

148

185

214

233

214

185

148

107

Double Room -

AL

2Ad+1ch(12-17)

146

200

253

291

318

291

253

200

146

Double Room -

AL

2Ad+1ch(2-11)

107

148

185

214

233

214

185

148

107

Double Room -

AL

2Ad+2ch(0-1)

107

148

185

214

233

214

185

148

107


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD