Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Atlantis Hotel / 2+ stars (C Sup) / Nea Kallikratia / Chalkidiki-Nea Kallikratia

Положба: Неа Каликратија, Грција

Услуга: BB - ноќевање со појадок или полупансион ( појадок и вечера )

Содржини: бар, ресторан, фитнес

Плажа: 300м од плажа

Спорт и забава: базен, песочна плажа


Minimum Stay Nights

1 - 10

11

1 - 10

11

1 - 10

11

1 - 10

11

1 - 10

11

1 - 10

11

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

01.05.19-31.05.19

01.05.19-31.05.19

01.06.19-30.06.19

01.06.19-30.06.19

01.07.19-12.07.19

01.07.19-12.07.19

13.07.19-05.09.19

13.07.19-05.09.19

06.09.19-30.09.19

06.09.19-30.09.19

01.10.19-31.10.19

01.10.19-31.10.19

Single Room -

BB

1Ad

30

29

32

31

42

41

44

42

32

31

30

29

Single Room -

BB

1Ad+1ch(0-4)

30

29

32

31

42

41

44

42

32

31

30

29

Double Room -

BB

2Ad

37

36

40

39

48

46

53

50

40

39

37

36

Double Room -

BB

2Ad+1ch(0-4)

37

36

40

39

48

46

53

50

40

39

37

36

Double Room -

BB

2Ad+1ch(5-9)

45

43

47

45

56

54

60

58

47

45

45

43

Double Superior -

BB

2Ad

48

46

50

48

59

57

64

61

50

48

48

46

Double Superior -

BB

2Ad+1ch(5-9)

56

54

58

56

67

64

71

68

58

56

56

54

Family Room -

BB

2Ad

55

53

59

57

70

67

79

75

59

57

55

53

Family Room -

BB

2Ad+1ch(0-4)

55

53

59

57

70

67

79

75

59

57

55

53

Family Room -

BB

2Ad+1ch(5-9)

55

53

59

57

70

67

79

75

59

57

55

53

Family Room -

BB

2Ad+2ad

55

53

59

57

70

67

79

75

59

57

55

53

Single Room -

HB

1Ad

39

37

41

40

50

49

53

50

41

40

39

37

Single Room -

HB

1Ad+1ch(0-4)

39

37

41

40

50

49

53

50

41

40

39

37

Double Room -

HB

2Ad

55

54

57

56

66

64

70

68

57

56

55

54

Double Room -

HB

2Ad+1ch(0-4)

55

54

57

56

66

64

70

68

57

56

55

54

Double Room -

HB

2Ad+1ch(5-9)

71

69

73

71

82

80

86

84

73

71

71

69

Double Superior -

HB

2Ad

66

64

68

66

77

74

81

79

68

66

66

64

Double Superior -

HB

2Ad+1ch(0-4)

66

64

68

66

77

74

81

79

68

66

66

64

Double Superior -

HB

2Ad+1ch(5-9)

82

80

84

82

93

90

97

94

84

82

82

80

Family Room -

HB

2Ad

72

70

77

74

87

84

96

93

77

74

72

70

Family Room -

HB

2Ad+1ad

81

79

85

83

96

93

105

102

85

83

81

79


ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА ЗА НАВЕДЕНИОТ БРОЈ НА ЛИЦА

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање

- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3*хотели: 1.50 € од соба од ноќевање

- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање


ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2019
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD