Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Bomo Platamon Cronwell Resort / 5 stars / Platamonas / Pieria
Редовен ценовник
Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации
Локација: 1,5 км од Платамона, 2 км од Неи Пори. Прва линија од морето.
Луксузен хотел на првата линија од морето. Приватна песочна плажа, удобни простории, ресторан, таверна, барови,
Парк Splash - воден парк со базени со различни длабочини, спа, интернет, спортски и активности за слободно време.
Услуга: Ultra All Inclusive
Вкупно 192 соби: Double Rooms SSV (~24 m2), Suites (~50 m2), Villas Maisonette (~90 m2), Presidential Suite (~120 m2), Junior Suites (~42 m2), Family Suites (~68 m2).
Сите соби располагаат со клима уред, фрижидер, SAT TV, Wi Fi, тоалет, фен за коса, балкон.

Minimum Stay Nights

3

3

4

4

4

4

3

3

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

29.04.20-23.05.20

24.05.20-18.06.20

19.06.20-02.07.20

03.07.20-24.07.20

25.07.20-29.08.20

30.08.20-12.09.20

13.09.20-26.09.20

27.09.20-18.10.20

Double Room for Sgl - Side Sea View

UL

1Ad

123

159

230

263

278

250

159

123

Double Room for Sgl - Side Sea View

UL

1Ad+1ch(0-15)

123

159

230

263

278

250

159

123

Double Room for Sgl - Side Sea View

UL

1Ad+2ch(0-15)

123

159

230

263

278

250

159

123

Junior Suite -

UL

2Ad

218

284

347

438

478

398

284

218

Junior Suite -

UL

2Ad+1ad

235

306

374

472

515

428

306

235

Junior Suite -

UL

2Ad+1ad+1ch(0-15)

235

306

374

472

515

428

306

235

Junior Suite -

UL

2Ad+1ch(0-15)

218

284

347

438

478

398

284

218

Junior Suite -

UL

2Ad+2ch(0-15)

218

284

347

438

478

398

284

218

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD