Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

Bomo Assa Maris Beach / 4 stars (A) / Ag. Nikolaos Ch / Chalkidiki-Sithonia

Редовен ценовник

Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации

Овој хотел располага со приватна песочна плажа, прекрасно шеталиште со палми со зелено и чисто море.

Пространи и комфорни соби, ресторан, барови, спортски терени, детско катче, вечерни забави.

Идеално место за фамилијален одмор.

Локација: Полуостров Ситонија, 5 км од местото Пиргадика, 10 км од местото Агиос Николаос, 40 км од Неос Мармарас, 17 км од Никити.

Услуга: All inclusive

Вкупно 66 соби: DBL SV/GV, DBL deluxe, Family Bank Bad SV/GV, Junior suite SV.

Сите соби располагаат со клима уред, фрижидер, SAT TV, Wi Fi, тоалет, фен за коса, балкон.

Minimum Stay Nights

2

2

3

3

3

5

5

3

3

3

2

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

29.04.20-02.05.20

03.05.20-22.05.20

23.05.20-06.06.20

07.06.20-19.06.20

20.06.20-30.06.20

01.07.20-24.07.20

25.07.20-27.08.20

28.08.20-02.09.20

03.09.20-15.09.20

16.09.20-26.09.20

27.09.20-07.10.20

Double Room - Economy

AL

2Ad

97

85

128

142

156

172

184

157

142

120

85

Double Room - Garden View

AL

2Ad

114

99

150

166

183

202

216

184

166

140

99

Double Room - Garden View

AL

2Ad+1ad

154

135

204

225

247

273

292

248

225

190

135

Double Room - Garden View

AL

2Ad+1ch(0-11)

114

99

150

166

183

202

216

184

166

140

99

Double Deluxe -

AL

2Ad

157

136

180

198

218

259

270

236

198

169

136

Double Deluxe -

AL

2Ad+1ad

213

184

244

268

295

350

366

319

268

229

184

Double Deluxe -

AL

2Ad+1ad+1ch(0-11)

213

184

244

268

295

350

366

319

268

229

184

Double Deluxe -

AL

2Ad+1ch(0-11)

157

136

180

198

218

259

270

236

198

169

136

Double Deluxe -

AL

2Ad+2ch(0-11)

157

136

180

198

218

259

270

236

198

169

136

Double Room - Sea View

AL

2Ad

133

115

164

178

196

229

240

208

178

153

115

Double Room - Sea View

AL

2Ad+1ad

179

156

222

240

265

310

325

282

240

206

156

Double Room - Sea View

AL

2Ad+1ch(0-11)

133

115

164

178

196

229

240

208

178

153

115

Family Room - Sea View

AL

2Ad

175

153

226

266

292

342

356

310

266

210

153

Family Room - Sea View

AL

2Ad+1ad

193

168

249

293

322

376

392

342

293

232

168

Family Room - Sea View

AL

2Ad+1ad+1ch(0-11)

193

168

249

293

322

376

392

342

293

232

168

Family Room - Sea View

AL

2Ad+1ch(0-11)

175

153

226

266

292

342

356

310

266

210

153

Family Room - Sea View

AL

2Ad+2ad

210

184

272

319

350

410

427

373

319

253

184

Family Room - Sea View

AL

2Ad+2ch(0-11)

184

160

238

279

307

359

374

326

279

222

160

Family Room Bunk Bed - Sea View

AL

2Ad

152

132

188

206

226

262

276

238

206

176

132

Family Room Bunk Bed - Sea View

AL

2Ad+1ch(0-11)

152

132

188

206

226

262

276

238

206

176

132

Family Room Bunk Bed - Sea View

AL

2Ad+2ch(0-11)

159

138

198

217

238

275

290

250

217

185

138

Цените се дадени по ден по соба за избраната услуга според табелата.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:

- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање , 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање

- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање, 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD