Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 

ПОЛИХРОНО - Vila Stavros

 

Вила Ставрос се наоѓа во Полихроно – место кое поради својата прекрасна географска положба прерасна во идеална туристичка дестинација за сите оние кои сакаат да уживаат во песочна плажа со кристално чисто море, Се наоѓа на околу 300 метри далечина од прекрасната плажа во мирен дел на Полихроно. Вилата располага со дуплекс апартмани кои се опремени со посебна кујна, две спални, купатило, ТВ и клима уред (се плаќа 3 евра од ден).

Детален опис на собите:
Четирикреветни апартмани со две затворени спални и одвоена кујна.
Четирикреветни апартмани со една затворена спална и 2 единечни кревети во склоп на кујната.

Пакет цени
цени по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз
претпродажбата важи за целосна уплата до 06.05.2019

Термини

09.06

16.06

23.06

30.06

07.07

14.07

21.07

Апартман (мин. 4 лица)

92 €

99 €

107 €

117 €

122 €

134 €

139 €

82 €

89 €

97 €

107 €

112 €

124 €

129 €

Термини

28.07

04.08

11.08

18.08

25.08

01..09

08.09

15.09

22.09

Апартман (мин. 4 лица)

139 €

139 €

132 €

122 €

102 €

87 €

82 €

62 €

54 €

129 €

129 €

122 €

112 €

92 €

77 €

72 €

52 €

44 €

Во цената е вклучено:
- 7 ноќевања во апартман по лице ( мин. 4 лица во апартман)
- повратен превоз

Во цената не е вклучено:
- патничко осигурување
- туристичка такса 0,5 € по соба од ден
Попусти:
- деца до 2 години: бесплатно (без седиште)
- деца од 2 до 6 години: само превоз 25 €
- преку дозволениот капацитет дозволено е сместување на едно дете до 6 години во кревет со возрасен

Само превоз (повратно):
- деца до 2 години: бесплатно (без седиште)
- деца од 2 до 12 години: 25 €
- возрасни: 35 €

Автобуски превоз - време и место на поаѓање:
04:30 Кочани - автобуска станица
05:00 Скопје - пред агенцијата
05:00 Штип - пред новата пошта
05:45 Велес - бензиска станица на автопатот Е75 - мотел Македонија
06:00 Струмица - спроти Хотел Глигоров
06:15 Неготино - бензиска станица на автопатот Е75
06:30 Валандово - бензиска станица на излез од градот кон Гевгелија
07:00 Граничен премин Богородица - бензиска станица пред преминот

Наем на студио
цени за цела соба за 7 ноќевања без превоз

Термини

09.06

16.06

23.06

30.06

07.07

14.07

21.07

Апартман (мин. 4 лица)

288 €

318 €

348 €

388 €

408 €

438 €

458 €

248 €

278 €

308 €

348 €

368 €

398 €

418 €

Термини

28.07

04.08

11.08

18.08

25.08

01..09

08.09

15.09

22.09

Апартман (мин. 4 лица)

458 €

458 €

428 €

388 €

328 €

268 €

248 €

188 €

158 €

418 €

418 €

388 €

348 €

288 €

228 €

208 €

148 €

118 €

Во цената е вклучено:
- наем на апартман за 7 ноќи
- преку дозволениот капацитет дозволено е сместување на едно дете до 6 години во кревет со возрасен

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари.Плаќањето е исклучиво во денари
Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ


Вила Stavros


 

ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD