Скопје        Охрид
 

[HeadlineCategory]

 
Bomo Sermilia Cronwell Resort / 5 stars / Psakoudia / Chalkidiki-Sithonia
Редовен ценовник
Цените подлежат на промени (Early Booking , попусти ...) Контактирајте не за подетални информации.
Положба: се наоѓа во Псакудија
Сместување: Хотелот нуди елегантно опремени соби и апартмани опремени со клима утеди, ТВ, мини бар, сеф
Услуга: полупансион (ноќевање појадок и вечера)
Содржини: конференциски центар, заеднички салон, детски клуб, Спа центар,
Плажа: на сама плажа
Спорт и забава: надворешен базен

Minimum Stay Nights

1

2

4

4

5

3

2

1

ROOM TYPE/CATEGORY

PANS

ACCOMMODATION

25.04.20-23.05.20

24.05.20-13.06.20

14.06.20-04.07.20

05.07.20-25.07.20

26.07.20-01.09.20

02.09.20-15.09.20

16.09.20-29.09.20

30.09.20-13.10.20

Double Room - Sea View

UL

2Ad

164

206

228

265

295

256

245

164

Double Room - Sea View

UL

2Ad+1ad

205

258

286

332

369

320

306

205

Double Room - Sea View

UL

2Ad+1ch(0-1)

164

206

228

265

295

256

245

164

Double Room - Sea View

UL

2Ad+1ch(2-11)

164

206

228

265

295

256

245

164

Double Room - Sea View

UL

2Ad+2ch(0-1)

164

206

228

265

295

256

245

164

Double Room - Sea View

UL

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

164

206

228

265

295

256

245

164

Double Room - Sea View

UL

2Ad+2ch(2-11)

189

237

263

305

339

295

282

189

Double Room - Standard

UL

2Ad

128

174

200

245

269

230

187

128

Double Room - Standard

UL

2Ad+1ad

160

217

250

306

337

288

234

160

Double Room - Standard

UL

2Ad+1ch(0-1)

128

174

200

245

269

230

187

128

Double Room - Standard

UL

2Ad+1ch(2-11)

128

174

200

245

269

230

187

128

Double Room 3 pax - Standard

UL

2Ad+1ch(12-15)

128

174

200

245

269

230

187

128

Double Room 4 pax - Standard

UL

2Ad

128

174

200

245

269

230

187

128

Double Room 4 pax - Standard

UL

2Ad+1ad

160

217

250

306

337

288

234

160

Double Room 4 pax - Standard

UL

2Ad+1ad+1ch(0-1)

160

217

250

306

337

288

234

160

Double Room 4 pax - Standard

UL

2Ad+1ad+1ch(2-11)

160

217

250

306

337

288

234

160

Double Room 4 pax - Standard

UL

2Ad+1ch(0-1)

128

174

200

245

269

230

187

128

Double Room 4 pax - Standard

UL

2Ad+1ch(2-11)

128

174

200

245

269

230

187

128

Double Room 4 pax - Standard

UL

2Ad+2ch(0-1)

128

174

200

245

269

230

187

128

Double Room 4 pax - Standard

UL

2Ad+2ch(0-1)(2-11)

128

174

200

245

269

230

187

128

Double Room 4 pax - Standard

UL

2Ad+2ch(2-11)

148

200

230

282

310

266

216

148

Цените се дадени на ден по соба за сместување според табелата.
Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1/ 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).
ВЕСТИ
АНКЕТИ
Дали сакате да ги искористите попустите за early booking за ЛЕТО 2020
НЕ, никогаш не ги користам early booking попустите
ДА, секогаш ги користам early booking попустите
Не, ке резервирам неколку дена пред почетокот на одморот
   1 EUR = 61.505 MKD   1 US = 46.5066 MKD   1 CD = 45.4818 MKD   1 AUD = 44.8451 MKD   100 JPY = 0.554499 MKD   1 GBP = 72.8128 MKD